Головна > Текстові публікації > Обговорення законопроектів

Анонси, оголошення

Перейти до розділу
10 лютого 14:00
Комітет з питань економічного розвитку 10 лютого 2023 року о 14:00 планує провести слухання в Комітеті на тему: «Заміщення українськими товарами імпорту з російської федерації і республіки білорусь в Україні, Європейському Союзі та світі» у змішаному форматі. докладніше

Діяльність Комітету

Надрукувати Збільшити зону перегляду

Обговорення законопроектів

19 січня 2023, 08:54

Відбулося публічне обговорення законопроекту “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення санкційної політики та підвищення ефективності управління державним, комунальним майном та арештованими активами” (реєстр.№8311).

 

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді України прийняти за основу законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення санкційної політики та підвищення ефективності управління державним, комунальним майном та арештованими активами”(реєстр.№8311). З метою напрацювання узгодженої позиції всіх стейкхолдерів 18 січня 2023 року відбудеться публічне експертне обговорення цього законопроекту.

До участі запрошуються представники Міністерства економіки України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України, АРМА, професійних асоціацій, правники, Prozorro.Продажі, тощо.

Всі надані за результатами зустрічі пропозиції будуть опрацьовані до другого читання.

Відбулося публічне обговорення законопроекту. Детальніше тут.