Порядок денний засідання Комітету 03 червня 2020 року

Опубліковано 01 червня 2020, о 12:00

 Секретаріат Комітету з питань економічного розвитку 

Київ, вул. Банкова, 5-7, кім. 214


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комітету з питань економічного розвитку

03 червня 2020 року початок о 14:30 годині

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним: 

1. Проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення національного органу інтелектуальної власності (реєстр. №2255, друге читання).

 

2. Проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо ресторанного господарства) (реєстр. №2136, друге читання).

 

3. Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" (щодо надання права безоплатної реєстрації особам з інвалідністю та особам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС) (реєстр. №2030, друге читання).

 

4. Проект Закону України про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства (щодо недопущення зловживань у сфері банкрутства на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) (реєстр. № 3322, друге читання).

5. Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" щодо закупівлі природного газу (реєстр. № 3176). 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним: 

 

1. Проект Закону України про інтерпеляцію (реєстр. № 3499).

 

ІІІ. РІЗНЕ.


Повернутись до списку публікацій

Версія для друку