Добре, що є бачення, якою має бути країна та економіка, але не менш важливою є імплементація цього бачення на практиці – Ярослав Рущишин

Секретаріат Комітету з питань економічного розвитку
14 вересня 2023, 12:52

 

Секретар Комітету з питань економічного розвитку Ярослав Рущишин узяв участь у  презентації аналітичної  доповіді про стан справ щодо державної політики в економічній сфері, розробленої в межах проєкту “Україна після перемоги”.

"Дискутували з підприємцями і експертами в межах заходу від Спілки українських підприємців щодо економічних політик, що мають створити умови для економічного відновлення й зростання України, - розповідає Ярослав Рущишин.

Дуже добре, що є бачення, якою має бути країна та економіка і добре, що ми це обговорюємо, але не менш важливою є імплементація цього бачення на практиці.

Попри наявність ідей, мають бути й інструменти, які допоможуть впроваджувати їх у реальне життя. Поки ми не вибудуємо цілісного ланцюжка від появи ідеї до її реалізації, доти ми не позбудемося впливу опортуністичних сил, які зараз фактично впливають на прийняття рішень в управлінні державою."