Україна має величезний виробничий потенціал - Муса Магомедов

Секретаріат Комітету з питань економічного розвитку
13 вересня 2023, 11:43

  

На засіданні Комітету з питань економічного розвитку 12 вересня 2023 року Мусу Магомедова обрано головою підкомітету з питань промислової політики.

«Це велика відповідальність та важливий для мене крок, - зазначає Муса Магомедов.

Україна має величезний виробничий потенціал. На жаль, через війну зруйновані сотні потужностей, пошкоджена транспортна та енергетична інфраструктура. Як голова підкомітету вважаю основною задачею стимулювання внутрішнього промислового виробництва, його відбудову та модернізацію

Впевнений, що Україна може стати не лише споживачем, але й постачальником якісної продукції на світовому ринку. Для досягнення цієї мети, нам потрібна системна державна програма, яка надасть ефективні стимули для розвитку та модернізації виробництва. 

З 2012 по 2019 рік я очолював Авдіївський коксохімічний завод. Це був унікальний досвід збереження виробництва в умовах бойових дій. Разом із командою ми працювали під обстрілами, без зовнішнього електропостачання, консервували та запускали в роботу виробничі потужності. Незважаючи на все, завод залишався одним із найбільших у Європі, продовжував забезпечувати Україну якісною продукцією. Ми розробили спеціальний унікальний алгоритм запуску виробництва заново, якого не було ніде у світі. На жаль, сьогодні ворог цілеспрямовано знищує завод, проте я вірю, що після Перемоги ми зможемо його відновити та забезпечити виробництво відповідно до вимог часу.

Мій власний шлях у сфері антикризового управління дав мені безцінний досвід, який я готовий внести на благо нашої промисловості. Сподіваюся, що разом ми досягнемо спільних цілей та зробимо нашу промисловість справжнім драйвером росту економіки нашої країни.»