Затверджено проєкт Стратегії розвитку мисливського господарства України – Ігор Марчук

Секретаріат Комітету з питань економічного розвитку
11 вересня 2023, 14:22

     Голова підкомітету з питань взаємодії держави і бізнесу та інвестицій  Комітету з питань економічного розвитку Ігор Марчук взяв участь у засіданні Робочої групи з розробки проєкту Стратегії розвитку мисливського господарства України до 2030 року, яке відбулося в Державному агентстві лісових ресурсів України.

Як повідомляє Ігор Марчук, на засіданні обговорили пропозиції та зауваження, які надійшли на адресу Державного агентства лісових ресурсів України від зацікавлених сторін, та затвердили проєкт Стратегії розвитку мисливського господарства України до 2030 року.

«Це ще один важливий крок на шляху до повномасштабної реформи мисливської галузі та максимально глибокої адаптації українського законодавства до високих стандартів закладених в Європейській Хартії полювання та біорізноманіття, а також в інших нормативно-правових актах ЄС, - зазначає парламентарій.

Важливою є активна міжнародна діяльність Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь з забезпечення підтримки Стратегії з боку FACE.

Окремо хочу відмітити високий рівень професійної дискусії, конструктивний й предметний діалог між членами робочої групи при обговоренні питань порядку денного. Адже злагоджена, спільна й системна робота на результат є запорукою успіху! Дякую всім причетним!»