Відбулося засідання робочої групи щодо удосконалення регулювання підприємницької діяльності

Секретаріат Комітету з питань економічного розвитку
16 серпня 2023, 11:53


 У Комітеті з питань економічного розвитку 15 серпня 2023 року під головуванням заступника Голови Комітету Олексія Мовчана відбулося засідання Робочої групи з доопрацювання до другого читання проекту Закону про особливості регулювання підприємницької діяльності окремих видів юридичних осіб та їх об’єднань у перехідний період (реєстр. № 6013), направлений на запровадження ефективних механізмів контролю за використанням об’єктів державної та комунальної власності, тощо.

У засіданні робочої групи взяли участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Фонду державного майна України, Світового банку, органів судової влади, наукових установ, профільних асоціацій та інші стейкхолдери.

Члени робочої групи обговорили дефініції, які будуть визначені в даному законопроекті, зокрема: щодо термінів: домогосподарство, підприємництво, суб’єкти великого, малого та  мікропідприємництва, тощо. Також учасники виокремили ключові тематичні блоки законопроекту і основні напрямки подальшої роботи робочої групи.

Підсумовуючи захід голова робочої групи  Олексій Мовчан запропонував провести найближчим часом  чергову зустріч для продовження роботи над законопроектом та узгодження пропозицій усіх зацікавлених сторін.