Комітет з питань економічного розвитку провів круглий стіл на тему: «Залучення інвестицій у розвиток безпілотних літальних апаратів (БПЛА) в Україні»

Секретаріат Комітету з питань економічного розвитку
04 серпня 2023, 15:27

 

На базі підкомітету з питань регіонального економічного співробітництва і торгівлі, який було утворено у складі Комітету з питань економічного розвитку, 28.07.2023 року у КВЦ “Парковий” відбулося засідання круглого столу на тему «Залучення інвестицій у розвиток безпілотних літальних апаратів (БПЛА) в Україні» під головуванням народного депутата України - голови підкомітету з питань регіонального економічного співробітництва і торгівлі Олександра Маріковського.

У заході взяли участь Перший Надзвичайний і Повноважний посол США в Україні Роман Попадюк, представники Міністерства стратегічних галузей промисловості України, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства оборони України, Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського, а також гості і представники іноземних компаній, які спеціалізуються на виробництві технологічних дронів для аграрної галузі

 

Учасники заходу наголосили на важливості питання залучення інвестицій в українське виробництво БПЛА, яке продовжує свою роботу попри повномасштабне російське військове вторгнення.

За результатами обговорення, учасники круглого столу дійшли висновку про особливу необхідність створення інноваційно – інвестиційної моделі і механізмів, інструментів взаємодії та економічного розвитку, зокрема в частині створення інвестиційних пропозицій для тих, хто хоче долучитися до галузі виробництва БПЛА в Україні.

Бачення чітке - Україна може стати лідером у галузі безпілотників. Пропонуючи міцні, надійні та зручні для користувача механізми та інструменти, країна може привернути глобальний інтерес і бути впевнених учасником на світових ринках безпілотників.

нні Call to Action, намічених кроків для подальших дій, метою якого є розвиток та процвітання України,  перемоги Україні у війні та розвал російської федерації.