17 січня 2023, 15:33 ( Секретаріат Комітету з питань економічного розвитку )

Заступник Голови Комітету Олексій Мовчан запрошує всіх бажаючих 18 січня долучитися до публічного обговорення законопроекту, який наводить лад в питаннях управління арештованими активами.

    Комітет з питань економічного розвитку на засіданні 16.01.2023 року розглянув та рекомендує Верховній Раді України прийняти за основу законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення санкційної політики та підвищення ефективності управління державним, комунальним майном та арештованими активами”(реєстр.№8311).

 «Це мій із командою законопроект, який наводить лад в питаннях управління арештованими активами, вводить новий вид санкції як «примусова реалізація» та переводить процедури продажу активів у виконавчому провадженні на прозорі електронні аукціони Prozorro.Продажі.

18 січня 2023 о 16:00 запрошую колег долучитись до публічного обговорення законопроекту №8311, який запроваджує чіткий та зрозумілий процес управління майном підсанкційних осіб: резидентів країни агресора або колаборантів, яким вони володіють в Україні. Мільярдні активи можуть бути вилучені й мають працювати на користь країни — прозоро та максимально ефективно.

Під час публічного обговорення представлю робочу концепцію, яка дозволить пришвидшити продаж та спрямувати отримані кошти на обороноздатність» - запрошує Олексій Мовчан.

Представлення концепції та обговорення буде відбуватись онлайн 18 січня 2023,  16:00- 18:00

Форма реєстрації на подію https://forms.gle/tnNDNsVLivknaQ5dA

Охочим виступити під час події буде надіслано посилання для участі в Zoom.

Всі хто хоче долучитись до перегляду трансляції онлайн буде надіслано посилання в Youtube.