Порядок денний засідання Комітету 29 квітня 2020 року (у режимі відеоконференції)

Секретаріат Комітету з питань економічного розвитку
28 квітня 2020, 11:50

Київ, вул. Банкова, 5-7, кім. 214

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комітету з питань економічного розвитку

29    квітня 2020 року початок о 14:00 годині

(в режимі відеоконференції)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

 1. Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення системи органів Антимонопольного комітету (друге читання) (реєст. № 3132, н.д. Підласа Р.А.)

 2. Проект Закону України про внесення змін до Господарського кодексу України (щодо недопущення нарахування штрафних санкцій за кредитами у період дії карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби COVID-19)  (реєст. № 3297, н.д. Кінзбурзька В.О.).

 

3. Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" щодо надання можливості приватизації житлового фонду, що перебуває в комунальній власності (реєст. № 3031, н.д. Шевченко Є.В.)

 

4. Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" (щодо надання права безоплатної реєстрації особам з інвалідністю та особам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС) (реєст. № 2030, н.д. Тимошенко Ю.В. та інші народні депутати України.)

 ІІ.  РІЗНЕ.