У Комітеті 07 лютого 2024 року за підтримки Української Ради Бізнесу відбулися слухання на тему: «Пріоритети та виклики діяльності малого та середнього бізнесу в контексті відновлення України».

Участь у заході взяли народні депутати України, представники Міністерства економіки України, члени коаліції Української Ради Бізнесу, коаліції Рада міст "Захисти ФОП",представники галузевих профспілок, асоціацій і об’єднань, експертного середовища та бізнес-асоціацій, науковці, аналітики та інші стейкхолдери.

Відкриваючи зустріч, Голова Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха зазначив, що і бізнес, і влада переживають нелегкі 2 роки турбулентності.

 «Зараз стало не легше, але інакше. І постійно буде щось інакше. І наша з вами задача – синхронізуватися і цю інакшість адаптувати до потреб і бізнесу, і влади. Що вам було комфортно працювати, наскільки можливо в цих умовах. А ми могли розраховувати на вас, як на кров нашої держави, яка наповнює і дає можливість ЗСУ захищати і відвойовувати наші території. Адже наші Збройні Сили України працюють, забезпечуються за рахунок податків, які платите ви», - сказав Дмитро Наталуха.