У Комітеті 22 вересня 2023 року відбулася конференція на тему: «Реформи у сфері державної та комунальної власності: прозорість, ефективність та відкриття можливостей для приватного сектору економіки».

Захід було присвячено експертному обговоренню законодавчих ініціатив у сфері управління майном державної та комунальної власності та їх ефективної реалізації та основні напрями подальших кроків реформи, над якими потрібно попрацювати.

У заході взяли участь народні депутати України, представники Фонду державного майна України, Міністерства економіки України, міжнародних організацій, проєктів технічної допомоги і громадського сектору, профільних асоціацій та інші стейкхолдери.

Як повідомив заступник Голови Комітету Олексій Мовчан, експерти обговорили законодавчі ініціативи в управлінні майном державної та комунальної власності, шляхи їх ефективної реалізації та подальші кроки реформи.

«У своєму виступі навів основні законодавчі ініціативи реформи, значна частина яких підтримана депутатським корпусом та вже має низку результатів. Серед них – мала приватизація у період воєнного стану, в рамках якої із серпня 2022 по вересень 2023 проведено 2 382 аукціонів, що принесли у бюджети додатково 4,157 млрд грн», – інформує  заступник Голови Комітету, зазначивши, що головне досягнення Комітету – переведення великої приватизації на електронні аукціони «Прозорро.Продажі» і спрощення значної кількості процедур для максимального пришвидшення процесу приватизації.

«Критики кажуть, що під час війни не можна нічого продавати, але якщо ви поглянете на баланс, то зрозумієте, що продавати потрібно було ще вчора. Ми зробили великий стрибок у цьому напрямку – мала приватизація працює. І ми маємо завершити цю реформу консолідовано з усіма гілками влади», – сказав у своєму виступі Голова фракції політичної партії «Слуга народу» Давид Арахамія.