Діяльність Комітету

13 березня 2023, 08:40

Французький бізнес готовий розвивати партнерство з Україною ще до нашої перемоги у війні - Голова Комітету Дмитро Наталуха

 

У Парижі відбувся форум «Україна-Франція», де пролунало багато заяв про фінансову та військову підтримку нашої держави. Зокрема, Франція призначила спеціального уповноваженого з питань України, завдання якого - мобілізувати французький фінансово-економічний ресурс, щоб активніше взаємодіяти з Україною й посилити взаємодію на економічному фронті.

Про це розповів Голова Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха, який є членом української делегації на форумі.

«Франція системно підтримує нас. Сьогодні у нас із Парижем інституційно є чітке усвідомлення, що вони йдуть із нами разом до перемоги. Про це ми постійно говорили на форумі, зокрема й із Бенжаменом Хаддадом, який очолює групу дружби парламенту Франції з Верховною Радою», - зазначив Дмитро Наталуха.

За його словами, зараз французька сторона готує візит найбільших роботодавців до України, щоб налагодити бізнес-зв’язки й розпочати партнерство в економіці ще до закінчення війни.

«Французький спеціальний уповноважений з питань України безпосередньо комунікуватиме між нашим та їхнім урядами. Він буде тією ланкою, яка на місці розумітиме наші потреби та зможе бюрократично доносити цю інформацію в оперативному порядку до уряду Франції», - наголосив політик.