Діяльність Комітету

10 березня 2023, 13:48

Ярослав Рущишин: Неабиякого оптимізму додає готовність країн-партнерів до активної співпраці

   «Міжнародна спільнота підтримує Україну зараз, в час повномасштабного вторгнення. Неабиякого оптимізму додає готовність країн-партнерів до активної співпраці і після нашої перемоги», -розповідає секретар Комітету Ярослав Рущишин.

«Не останню роль в нашому економічному відновленні становитиме співпраця з країнами Балтії. Їх включеність в логістичні ланцюжки з іншими країнами Європи, спільні ринки можуть бути для нас помічними. Добре, що таке бачення мають і наші партнери.

Разом з членами Комітету з питань економічного розвитку мали можливість обговорити найкращі економічні рішення під час спільного круглого столу з Комітетом з економіки Сейму Литовської Республіки. Здійснили обмін ідеями щодо поглиблення економічних відносин між Литвою та Україною у сферах легкої, харчової та меблевої промисловості, машинобудування та технологій, оборони та безпеки, логістики (залізничні, автомобільні та морські перевезення), питаннях з навколишнього середовища, лісового господарства, мисливства, оленярства, а також, серед іншого, щодо механізмів потенційної підтримки українського бізнесу у відновленні та розвитку експортно-імпортних ланцюгів.

Варто відзначити достатньо високу підготовленість литовської делегації, яка представила чіткі пропозиції та бачення нашої двосторонньої взаємовигідної співпраці. Мені б дуже хотілось, щоб взаємодія наших країн не припинялась, а українська сторона була здатна на продукування не менш ефективних рішень для економічного піднесення обох сторін.»