Діяльність Комітету

21 вересня 2022, 12:36

У Комітеті створено робочу групу з питань забезпечення потреб сектору нацбезпеки і оборони продукцією українського виробництва.

     Комітет з питань економічного розвитку на засіданні 20 вересня 2022 року заслухав інформацію першого заступника Міністра економіки України Кудіна Д.І. щодо готовності вітчизняної легкої промисловості до забезпечення Збройних Сил України речовим майном, зокрема військовою формою одягу, взуттям та іншим у зимовий період.

За результатами обговорення наданої інформації народні депутати України – члени Комітету ухвалили рішення створити Робочу групу з питань забезпечення потреб сектору нацбезпеки і оборони продукцією українського виробництва під головуванням заступника Голови Комітету Кисилевського Д.Д., включивши до її складу Голову правління Української Асоціації підприємств легкої промисловості, Генерального директора Федерації роботодавців України, представників Міністерства економіки України та інших органів виконавчої влади.

Крім того, було заслухано інформацію в.о. Голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) Жоравовича Д.О. щодо стану виконання законодавства про конфіскацію майна Російської Федерації щодо виявлення, розшуку, конфіскації і управління конфіскованими активами.