Головна > Документи > Новини Комітету 8 скликання

Діяльність Комітету

Надрукувати Збільшити зону перегляду

Новини Комітету 8 скликання

06 листопада 2015, 13:53

Голова Комітету взяв участь у розширеному засіданні Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України

Голова Комітету взяв участь у розширеному засіданні Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України

Захід проходив у Клубі Кабінету Міністрів України, де представники бізнес-спільноти та експертного середовища разом з народними депутати України і представниками міністерств та відомств, зібралися для обговорення запропонованих концепцій податкової реформи. На засідання Ради також було винесено питання щодо реформування податкової міліції України та необхідності запровадження нових інструментів оцінки регуляторного впливу на малий і мікробізнес – так званого SME-test та «cost-benefit analysis».

Виступаючи на підтримку проекту Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації (реєстр. №3357), Віктор Галасюк зазначив: “Радикальна податкова реформа – це шанс на відродження економіки. Треба приймати за основу даний законопроект та вносити правки для максимального врахування потреб малого бізнесу до другого читання”.

За словами В.Галасюка, прийняття розробленого Комітетом з питань податкової та митної політики проекту податкової реформи, дасть можливість перейти від “бюджету проїдання” до "бюджету можливостей”.