"Це надсучасне високотехнологічне підприємство в сфері біотехнологій, яке розробляє і виготовляє медичні препарати з донорської плазми крові людини – зазначає парламентарій.
Власний лабораторний комплекс і R&D центр підприємства без сумніву є предметом мрій кожного вченого - біотехнолога. І, ймовірно, не тільки з України. Науковців і студентів вишів тут чекають - як в рамках навчального процесу, так і на роботу. А ще для реалізації наукових розробок і стартапів в біотехнологіях.
Разом з виробництвом і R&D Біофарма розвиває власну мережу центрів збору донорської плазми.
Інвестиції в компанію склали біля 150 млн дол. В 2019 році одне з підприємств, яке входило до складу компанії, було продано німецькому фармацевтичному виробнику Stada. Біофарма - поки єдина з українських представників галузі, хто зміг продати міжнародній фармацевтичній компанії завод. Тож тепер у Білій Церкві є невеличкий фармацевтичний майданчик, де сусідствують український і німецький виробники.
На підприємстві в Білій Церкві працює біля 500 людей з зарплатою від 20 до 50 тис грн.
Окрім задоволення потреб українських пацієнтів, Біофарма працює на експорт. Постачає продукцію у понад 20 країн. Чим, до речі, вносить свій вклад у збільшення частки складної високотехнологічної продукції як у ВВП, так і в експорті.
За класифікацією Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD), фармацевтична галузь займає другу сходинку в рейтингу найбільш технологічних галузей після аероспейсу. Поява і розвиток таких підприємств має бути метою і критерієм ефективності державної економічної і промислової політики."