За словами Президента України В.Зеленського, все це є виконанням «національного завдання з прискорення миру». «Вдячний кожному та кожній, хто зберігає робочі місця, працевлаштовує наших людей, допомагає бізнесу адаптуватися до цих складних умов і дає Україні необхідну економічну силу, щоб жити. Хай там як, але в усіх містах та громадах, де немає присутності окупантів та бойових дій, треба відновлювати економіку по максимуму», - зазначив Президент.
І на цьому етапі важливу роль відіграє підтримка України, яка надається нашими західними партнерами.
Президент Європейської Ради Шарль Мішель заявив у Європейському Парламенті: «Ми продовжуватимемо підтримувати Україну політично, фінансово, гуманітарно. Ми домовилися створити для України трастовий фонд. У короткій перспективі це допоможе підтримати Україну, а у довгостроковій - надасть масштабні інвестиції, щоб відновити економіку та інфраструктуру».
Наразі Міжнародний валютний фонд збільшив екстрене фінансування в розмірі 1,4 млрд доларів, щоб допомогти Україні задовольнити негайні потреби у видатках. Про це повідомила директорка-розпорядниця МВФ Крісталіна Георгієва.
У Комітеті підкреслюють важливість міжнародної фінансової підтримки в подальшому та зазначають, що народними депутатами України - членами Комітету ведеться постійна робота над законодавчим забезпеченням підтримки вітчизняної економіки. У Комітеті вдячні Європейському Союзу за допомогу Україні у відбудові економіки та сподіваються, що ЄС і надалі буде продовжувати надавати Україні фінансову, військову та гуманітарну допомогу.