Анонси, оголошення

Перейти до розділу
16 липня 10:39
Комітет планує у липні 2021 року провести комітетські слухання на тему: «Стратегічні орієнтири поглиблення торговельно-економічних відносин України з країнами ЄС в умовах дії Угоди про асоціацію». докладніше

Діяльність Комітету

26 лютого 2020, 12:23

У Комітеті з питань економічного розвитку створено Робочу групу «Україна 2030»

   У Комітеті з питань економічного розвитку створено Робочу групу «Україна 2030» з метою розробки проекту Закону України «Про засади державної політики сталого розвитку України».
  Робочій групі, утвореній під керівництвом першого заступника Голови Комітету Сергія Тарути, доручено напрацювати та винести на обговорення проект Закону  України «Про засади державної політики сталого розвитку України», який визначить модель подальшого розвитку країни для досягнення Глобальних цілей ООН. До участі залучено народних депутатів України, представників ключових науково-аналітичних інституцій та бізнесу, експертів, політологів, громадських діячів, тощо.
  З метою обговорення відповідних законодавчих ініціатив, а також напрямів реалізації політики сталого розвитку в Україні Комітет планує 03 червня 2020 року о 15:00 годині провести у Верховній Раді України парламентські слухання на тему: «Про засади державної політики сталого розвитку України».
 Щорічно країни, об'єднані ідеєю досягнення Цілей сталого розвитку аналізують результати своїх політик і корегують їх. Україна, яка підтримала Цілі сталого розвитку, також щорічно долучається до складання звіту щодо досягнення Цілей сталого розвитку, але жодного разу не розроблялася державна політика у відповідності до Цілей сталого розвитку. Парламентські слухання спрямовані на подолання цієї ситуації.
 Інформаційно: Цілі сталого розвитку (ЦСР) відомі також як Глобальні цілі – це ключові напрямки розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку (Transforming our world: the 2030 Agenda for Sustainable Development). Вони замінили Цілі розвитку тисячоліття, термін яких закінчився наприкінці 2015 року. ЦСР ухвалені на період від 2015 до 2030 року і нараховують 17 Глобальних цілей, яким відповідають 169 завдань.