Діяльність Комітету

05 лютого 2020, 09:01

Відбулося засідання підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном

    4 лютого 2020 року під головуванням Мовчана О.В. відбулося засідання підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном.
    У засіданні взяли участь члени Комітету - народні депутати України:  Буймістер  Л.А., Кицак  Б.В., Підласа Р.А., Приходько Б.В. та  інші народні депутати України, представники Міністерства юстиції України, Національного банку України, фахівці у сфері банкрутства, які обговорили проект Закону України про внесення змін до Прикінцевих та Перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства (реєстр. № 2290).  
 
    За результатами узагальнення висловлених на засіданні пропозицій вирішили запропонувати Комітету рекомендувати Верховній Раді України відповідно до частини другої статті 95 Регламенту Верховної Ради України, яка передбачає, що Верховна Рада України своїм рішенням може зняти законопроект з розгляду, якщо внаслідок прийняття інших законодавчих актів чи з інших причин законопроект втратив свою актуальність зняти з розгляду вищезазначений законопроект як такий, що втратив свою актуальність.