02 березня 2021, 14:51 ( Секретаріат Комітету з питань економічного розвитку )

Відбулось засідання підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном

 01 березня 2021 року відбулось засідання підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном з розгляду наступних питань:
обговорення ситуації щодо можливих схем нанесення збитків ДП «Агрокомбінат «Пуща-Водиця»;
обговорення ситуації, що склалася з ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» (ЗТМК) щодо можливого порушення прав інвесторів.


 

У засіданні підкомітету взяли участь члени підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном, народні депутати України, керівництво Фонду державного майна України, представники вищезазначених підприємств, в т.ч. компанія «Толексіс Трейдінг Лімітед».


Під час засідання були заслухані питання порядку денного та відповідно позицію Фонду державного майна України, за результатами обговорення яких було ухвалено рекомендувати Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку взяти до уваги прийняті рішення членів підкомітету з урахуванням узагальнення висловлених на засіданні пропозицій щодо ситуацій, які склалась з ДП «Пуща-Водиця» та ТОВ «ЗТМК» (детальніше у протоколі засідання).