12 січня 2018, 11:45 ( Секретаріат Комітету з питань промислової політики та підприємництва )

Галасюк – Гройсману: Корупцію вилікує нова економічна політика

Корупцію можна подолати лише усуненням її першопричин - беззаконня і масової бідності. Перше вирішується через повну заміну суддівського корпусу і прокуратури. Друге - через нову економічну політику. Про це у відповідь на заяву українського Прем’єра заявив голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.

І те, й інше пропонуємо ми з колегами у вигляді конкретного плану (https://www.slideshare.net/galasyuk/ss-74324750)”, - підкреслив політик.

Погоджуючись з керівником Уряду, В.Галасюк відзначив -  проблема корупції в Україні штучно і, до того ж, схоже, цілеспрямовано перебільшується: «Проблема корупції гостра, але ще гостріші проблеми з багатомільйонною еміграцією та безробіттям, багатомільярдними боргами перед МВФ та іншими іноземними кредиторами, втратою власної промисловості та на 2/3 сировинним експортом».

Нардеп переконаний – у цій ситуації причини і наслідки міняють місцями. “Як можна подолати корупцію в сировинній колонії, загнаній в боргову яму? Як можна подолати корупцію в країні з європейськими цінами та середньою зарплатою 250 дол. США? Правильно, лише через усунення П Р И Ч И Н корупції - беззаконня і масової бідності! Ті хто за боротьбу з симптомами без лікування першопричин хвороби - або великі оптимісти, або насправді мають іншу мотивацію”, - наголосив В.Галасюк.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман в інтерв’ю грузинському "Forbes" заявив, що проблема корупції в Україні перебільшена і використовується ворогами для дестабілізації держави.