01 жовтня 2015, 13:19

Cклад Комітету









Голова Комітету

 

Галасюк Віктор Валерійович



255-35-95

приймальня



Halasiuk.Viktor@rada.gov.ua




Перший заступник голови Комітету

 

Єфімов Максим Вікторович



255-27-11



Yefimov.Maksym@rada.gov.ua




Заступник голови Комітету

 

Кіраль Сергій Іванович



255-32-76



Kiral.Serhii@rada.gov.ua




Заступник голови Комітету

 

Кужель Олександра Володимирівна



255-36-34



Kuzhel.Oleksandra@rada.gov.ua




Заступник голови Комітету

 

Розенблат Борис Соломонович



255-20-28



Rozenblat.Boryslav@rada.gov.ua




Секретар Комітету

 

Хміль Михайло Михайлович



255-30-11



Khmil.Mykhailo@rada.gov.ua




Голова підкомітету

з питань промислової

та інвестиційної політики

 

Дубінін Олександр Іванович



255-23-49



Dubinin.Oleksandr@rada.gov.ua




Голова підкомітету

з питань підприємництва

та технічного регулювання

 

Кривошея Геннадій Григорович



255-37-54



Kryvosheia.Hennadii@rada.gov.ua




Член Комітету

 

Гіршфельд Анатолій Мусійович



255-31-34



Girshfeld.Anatolii@rada.gov.ua



Член Комітету

 

Нечаєв Олександр Ігоревич



255-28-76



Nechaiev.Oleksandr@rada.gov.ua