Діяльність Комітету

14 грудня 2021, 10:38

13 грудня 2021 року у Комітеті обговорили макроекономічний прогноз на 2020 – 2025 роки.

 Відкрив захід Голова Комітету Дмитро Наталуха і  зауважив, що це перший досвід такої співпраці і висловив сподівання на подальшу співпрацю з фахівцями Ukraine Economic Outlook.

  Макроекономічний прогноз розвитку України на 2020 – 2025 роки презентували  макроекономісти Ukraine Economic Outlook Михайло Кухар і Григорій Кукуруза.

Доповідач зупинився на бюджетних показниках 2021 року і виклав своє бачення оптимального формування бюджету у 2022 році, зокрема, політики державного запозичення і сплати боргів у поточних економічних умовах з метою розвитку української економіки. Він також наголосив на важливості правильного застосування і оцінки макроекономічих показників при формуванні бюджетної політики.

   В обговоренні презентації взяли участь народні депутати України , представники Міністерства економіки, Міністерства інфраструктури, Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

 Учасники засідання проаналізували показники інфляції, курсу валют, облікову ставку НБУ, очікувану динаміку платіжного і торгового балансу, наголосивши на важливості залучення прямих інвестицій.