Діяльність Комітету

10 грудня 2021, 14:02

Відбулося засідання підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном

     10 грудня 2021 року відбулося засідання підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном Комітету з питань економічного розвитку під головуванням Мовчана О.В. у форматі робочої наради.
     На засіданні було розглянуто та обговорено питання, що склалися під час проведення електронних аукціонів з приватизації та передачі в оренду державного майна (звернення ТОВ «Національна Електронна Біржа» щодо можливих порушень законодавства під час проведення електронного аукціону з приватизації об’єкта державної власності та звернення ТОВ «Контейнер-експерт» щодо можливих порушень законодавства під час проведення електронного аукціону з передачі в оренду державного майна).
   У заході взяли участь представники Антимонопольного комітету України, Міністерства економіки України, Фонду державного майна України, ДП «Прозорро.Продажі», ДП «Укрспирт», ТОВ «Національна Електронна Біржа», ТОВ «Агрофірма ім.Горького», ТОВ «Контейнер-експерт», народні депутати України, експерти.