Анонси, оголошення

Перейти до розділу
01 листопада 14:00
01 листопада 2021 року о 14.00 Комітет планує провести робочу нараду на тему: «Цінова ситуація на ринку цукру в Україні» докладніше
02 листопада 15:30
02 листопада 2021 року о 15-30 Комітет планує провести обговорення законопроекту «Про затвердження Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки» докладніше

Діяльність Комітету

10 червня 2021, 09:40

Відбувся круглий стіл на тему: "Промисловість як драйвер зростання економіки та створення робочих місць"

Дмитро Наталуха взяв участь у засіданні круглого столу на тему: "Промисловість як драйвер зростання економіки та створення робочих місць". Учасники обговорили проблеми економіки, шляхи їх вирішення та виклики, які зараз стоять перед українською промисловістю та звернули увагу на важливість налагодження економічних зв'язків між регіонами України.

У засіданні взяли участь  Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, народні депутати України, представники Федерації роботодавців України, бізнес-асоціацій та інші представники бізнесу.


Дмитро Разумков зазначив: «Сьогодні ситуація непроста, проте треба відзначити, що профільний комітет (з питань економічного розвитку) робить все залежне для того, щоб її змінити. Станом на зараз є законопроекти, ухвалені Верховною Радою України у першому читані, як от законопроект “Про індустріальні парки” реєстровий № 4416-1». «У нас має бути спільна робота. Не лише на рівні Верховної Ради, а й з органами місцевої влади. Ми готові зі свого боку працювати з Кабінетом Міністрів та розробляти необхідну законодавчу базу»,- відзначив він.