Діяльність Комітету

11 червня 2021, 16:15

Голова Комітету Дмитро Наталуха разом із Головою Верховної Ради України Дмитром Разумковим відвідав львівський завод «Електронмаш»

   Голова Комітету Дмитро Наталуха разом із Головою Верховної Ради України Дмитром Разумковим та іншими депутатами взяв участь у робочій поїздці до Львова, відвідавши завод «Електронмаш».
     За словами Дмитра Разумкова, законопроект  про локалізацію (реєстр № 3739) спрямований на посилення конкурентних можливостей для українського бізнесу, а влада повинна докладати максимальних зусиль, щоб підтримати українську промисловість. Під час відвідання заводу Голові Верховної Ради України передано 150 тисяч підписів на підтримку законопроекту про локалізацію.
   Законопроект про локалізацію було підтримано на засіданні Комітету з питань економічного розвитку у липні 2020 та у грудні 2020 і прийнято у першому читанні. Ця законодавча ініціатива є дискусійною, депутати подали багато поправок і зараз він готується до другого читання. «Сьогодні йдуть перемовини і з бізнесом, і з іноземними партнерами, і з фракціями. Щоб ухвалити будь-яку законодавчу ініціативу, треба мати підтримку в залі», - сказав Дмитро Разумков. Він також повідомив, що Парламент розгляне законопроект, коли ініціатива матиме достатню підтримку.

Голова Верховної Ради також підкреслив: «Ми маємо концентрувати увагу насамперед на своєму бізнесі. Тому що це - робочі місця. А робочі місця - це податки. А вони, своєю чергою, - можливість розвивати країну. COVID-19 сильно вплинув на весь світ. Він змушує країни робити так, щоб допомагати своєму бізнесу, національному бізнесу».