Анонси, оголошення

Перейти до розділу
01 листопада 14:00
01 листопада 2021 року о 14.00 Комітет планує провести робочу нараду на тему: «Цінова ситуація на ринку цукру в Україні» докладніше
02 листопада 15:30
02 листопада 2021 року о 15-30 Комітет планує провести обговорення законопроекту «Про затвердження Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки» докладніше

Діяльність Комітету

06 квітня 2021, 14:40

Дмитро Наталуха взяв участь у зустрічі з представниками Американської торговельної палати в Україні.

  Україна зосереджена на подоланні економічних наслідків, спричинених пандемією коронавірусу, та цінує кожного інвестора. Про це сказав Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час зустрічі з представниками Американської торговельної палати в Україні.
  Голова Парламенту Дмитро Разумков зазначив, що Верховна Рада в умовах COVID-19 вже розглянула низку законопроектів, пов'язаних з підтримкою бізнесу. Зокрема, нещодавно був ухвалений Закон України «Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями» № 1116-IX, (Комітет ухвалив його на засіданні 15.12.20), також на розгляді перебуває законопроект № 4416 щодо діяльності індустріальних парків, головним з опрацювання якого є Комітет економічного розвитку.
  «Майже всі держави світу зосереджені на збереженні того, що в них є в економічному плані, а також на залученні додаткових ресурсів, додаткових інвесторів до своїх держав. Україна так само  буде йти цим шляхом. Ми цінуємо кожного інвестора, який приходить до України», - сказав Дмитро Разумков. Він зазначив, що для подолання економічних наслідків пандемії в Україні має бути спільна робота на рівні як центральної, так і місцевої влади, а також співпраця з представниками бізнесу. «Саме бізнес сплачує податки, наповнює бюджет і допомагає пройти ті випробування, які сьогодні є перед нами. Держава повинна допомагати бізнесу, створювати такі умови, щоб бізнес розвивався... Зі свого боку ми будемо в цьому питанні рухатися, зокрема, і завдяки конструктивному діалогу на рівні комітетів”, - додав Голова Парламенту.
   Голова Комітету Дмитро Наталуха наголосив, що законопроект, який передбачає створення інституту бізнес-омбудсмена (№ 3607), є одним із ключових для Комітету з питань економічного розвитку і запевнив що законопроект може бути ухвалений вже до літа.