Анонси, оголошення

Перейти до розділу
01 листопада 14:00
01 листопада 2021 року о 14.00 Комітет планує провести робочу нараду на тему: «Цінова ситуація на ринку цукру в Україні» докладніше
02 листопада 15:30
02 листопада 2021 року о 15-30 Комітет планує провести обговорення законопроекту «Про затвердження Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки» докладніше

Діяльність Комітету

27 листопада 2020, 11:41

Відбулося засідання підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном.

       26 листопада 2020 року під головуванням Олексія Мовчана у форматі відеоконференції відбулося засідання підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном.

У засіданні взяли участь народні депутати: Олексій Мовчан, Дмитро Кисилевський, Роксолана Підласа, Євген Шевченко, Борис Приходько, Муса Магомедов, Ганна Лічман, представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  та представники Управління справами Апарату Верховної ради України.

На засіданні було обговорено проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі” щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості (реєстр. №3739 від 24.06.2020).

За результатами узагальнення висловлених на засіданні пропозицій ухвалили запропонувати Комітету з питань економічного розвитку рекомендувати Верховній Раді України розглянути проект Закону та прийняти у другому читанні і в цілому з техніко-юридичним опрацюванням.


Також учасники засідання обговорили норми Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та Закону України “Про статус народного депутата України” в частині питання щодо надання в оренду народному депутату України службового приміщення для виконання депутатських повноважень (громадської приймальні).