Діяльність Комітету

28 вересня 2020, 16:33

28 вересня 2020 року, о 13.00 у режимі відеоконференції відбулася робоча нарада з представниками Фонду державного майна України.

  Сьогодні, 28 вересня 2020 року, о 13.00 у режимі відеоконференції відбулася робоча нарада з представниками Фонду державного майна України.
  У засіданні взяли участь Голова Комітету Дмитро Наталуха та члени Комітету: Сергій Тарута, Олексій Мовчан, Ганна Лічман, Степан Кубів, Муса Магомедов, Голова Фонду Дмитро Сенниченко та заступники Голови Фонду державного майна України.
  Було заслухано доповідь Голови Фонду державного майна України Дмитра Сенниченка про роботу Фонду державного майна України, про плани, завдання і ключові виклики у роботі Фонду державного майна України та  хід приватизації державного майна у І півріччі 2020 року. Під час онлайн-зустрічі учасники обговорили проблеми підготовки до продажу об’єктів великої приватизації, про успішні аукціони малої приватизації, а також про запуск оренди майна, що є в державній та комунальній власності, через майданчик ProZorro. Також обговорили інформацію щодо результатів впровадження оновленої системи звітів про оцінку об’єктів нерухомості та прозорості реалізації майна, про вплив карантину на процеси приватизації.