Діяльність Комітету

14 вересня 2020, 10:42

Робоча зустріч з Віцепрем’єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

  Голова Комітету Дмитро Наталуха разом з Ольгою Стефанішеною, Віцепрем’єром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, обговорили питання підтримки національного виробника, оновлення Угоди про асоціацію Україна-ЄС та участь України в Європейському Зеленму курсі.
  "У нашої країни попереду - неабиякі виклики. Як і у всього світу в ці непрості часи.
І вибудувати в цих непередбачуваних умовах спільну конфігурацію з нашими західними партнерами, в якій Україна чітко би розуміла і ті обов’язки, які на неї покладаються, і ті довгострокові переваги, які вона має отримати - одна з непростих задач, яку чи не щодня вирішує Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Знайти правильну конструкцію, в якій належно збалансовані і економічні принципи Євросоюзу і український інтерес - захоплююче, але лякаюче своєю складністю завдання, тож в ньому наш Комітет особливо готовий підставити своє плече і йти однією лавою, про що я пані Ольгу, власне, і запевнив. І в питаннях Green Deal і ефекту Європейського Зеленого курсу на українську промисловість, і в процесі оновлення Угоди про асоціацію Україна-ЄС і в контексті підтримки українського товаровиробника" - написав на своїй сторінці у Facebook  Дмитро Наталуха.
 Інформаційно: «European Green Deal» - нова амбітна стратегія розвитку «зеленої» економіки ЄС та вектор руху для України. Як відомо, нещодавно Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн представила нову програму для ЄС - «European Green Deal», мета якої - зменшити викиди СО2 на 50-55% у 2030 та зробити Європу першим «кліматично нейтральним» континентом до 2050 року. Дорожня карта передбачає цілий комплекс заходів щодо підвищення ефективного використання енергоресурсів, переходу до «чистої» циркулярної економіки,  зменшення забруднення та запобігання змінам клімату. Все це сприятиме покращенню якості життя людей та екології.