Діяльність Комітету

18 червня 2020, 16:51

Відбулося засідання підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном

      18 червня 2020 року під головуванням Олексія Мовчана відбулося засідання підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном.
 

У засіданні взяли участь члени Комітету - народні депутати України:  Микола Скорик, Роксолана Підласа, Президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, представники Міністерства молоді та спорту України і Міністерства  розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, національних федерацій з видів спорту. Було обговорено проект Закону України про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо ефективної реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту (реєстр. № 3075).

За результатами узагальнення висловлених на засіданні пропозицій вирішили запропонувати Комітету з питань економічного розвитку рекомендувати Верховній Раді України підтримати цей законопроект.