Діяльність Комітету

30 березня 2020, 14:30

Верховна Рада України прийняла законопроект щодо забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусу!

     Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков сьогодні, 30 березня 2020, на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп особливо подякував працівникам Апарату Верховної Ради України, які працювали цілодобово та окремо подякував Робочій групі з представників всіх фракцій та груп, яка працювала на базі Комітету з питань економічного розвитку під керівництвом Дмитра Наталухи над законопроектом щодо забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусу (реєстр. № 3275), який було ухвалено на позачерговому засіданні Комітету одноголосно та прийнято Верховною Радою України.
  «Вийшов складний, великий законопроект, але він консолідував Парламент і вчора це, мабуть, був єдиний документ, що не викликав дискусій», - підкреслив політик. 

Цим законопроектом зокрема: запроваджено підтримку працівників та роботодавців,в умовах поширення коронавірусу COVID-19,
    розширено підстави для продовження процесуальних строків, встановлених судом або законом,
    спрощується виробництво продукції, необхідної для протидії поширенню коронавірусу COVID-19,
    забезпечується здійснення виплат соціальної допомоги, а строк звернення за соціальною допомогою та строки ії виплати подовжено,
    відтерміновано подання звітів, статистичної інформації до контролюючих органів.