Анонси, оголошення

Перейти до розділу
16 липня 10:39
Комітет планує у липні 2021 року провести комітетські слухання на тему: «Стратегічні орієнтири поглиблення торговельно-економічних відносин України з країнами ЄС в умовах дії Угоди про асоціацію». докладніше

Діяльність Комітету

21 лютого 2020, 17:41

Відбулося засідання підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном.

  21 лютого 2020 року під головуванням Мовчана О.В. відбулося засідання підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном.

 

У засіданні взяли участь член Комітету - народний депутат України Буймістер Л.А., заступники Голови Фонду державного майна України, фахівці у сфері приватизації, оцінки нерухомості, представники ГО «Український молодий прорив». Заступник Голови Фонду державного майна України Тараса Єлейко доповів про стан і перспективи реалізації великої приватизації в 2020 році. Було заслухано доповідь заступника Голови Фонду державного майна України Юлії Бєлової щодо результатів впровадження оновленої системи звітів про оцінку об’єктів нерухомості та прозорості реалізації майна . Також виступив Голова громадської організації «Український молодий прорив» міста Дрогобич щодо питання збереження ДП «Солевиварювальний Дрогобицький  завод» та можливості передачі його як цілісного майнового комплексу з цільовим призначенням «Історико-культурна заповідна територія Дрогобицька солеварня» в комунальну власність Дрогобицької територіальної громади.