Анонси, оголошення

Перейти до розділу
16 липня 10:39
Комітет планує у липні 2021 року провести комітетські слухання на тему: «Стратегічні орієнтири поглиблення торговельно-економічних відносин України з країнами ЄС в умовах дії Угоди про асоціацію». докладніше

Діяльність Комітету

18 лютого 2020, 17:12

Відбулося засідання підкомітету з питань промислової політики

  18 лютого 2020 року під головуванням Шевченка Є.В. відбулося засідання підкомітету з питань промислової політики на тему: «Реформування процедури публічних закупівель щодо підтримки вітчизняного товаровиробника».
    У зазначеному заході взяли участь народні депутати України – члени комітету з питань економічного розвитку: Кисислевський Д.Д., Тарута С.О., Рущишин Я.І., Мовчан О.В., перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Павло Кухта, представники Міністерства інфраструктури України, Національної академії наук України, АТ «Укрзалізниця», Укравтодора, Ради підприємців, Торгово-промислової палати, Федерації роботодавців України, представники  асоціацій товаровиробників.

 У ході засідання  було обговорено важливі теми стосовно реформування процедури публічних закупівель щодо підтримки вітчизняного товаровиробника та антидемпінгової стратегії щодо недобросовісних посередників, а також питання пов’язане з офіційним порталом для публічних закупівель України «ProZorro», яке є надзвичайно важливим і актуальним.

Підсумовуючи засідання Голова підкомітету акцентував увагу на необхідності підтримки вітчизняного виробника та прийняття термінових рішень для підтримки промисловості України.