Анонси, оголошення

Перейти до розділу
01 листопада 14:00
01 листопада 2021 року о 14.00 Комітет планує провести робочу нараду на тему: «Цінова ситуація на ринку цукру в Україні» докладніше
02 листопада 15:30
02 листопада 2021 року о 15-30 Комітет планує провести обговорення законопроекту «Про затвердження Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки» докладніше

Діяльність Комітету

06 грудня 2019, 09:13

Відбулася зустріч членів Комітету з фахівцями КПІ

  Перший заступник Голови Комітету Сергій Тарута ініціював зустріч членів Комітету з фахівцями Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені ігоря Сікорського ". У засіданні, що відбулося 4 грудня 2019 року взяли участь народні депутати – члени Комітету: Дмитро Наталуха, Сергій Тарута, Людмила Буймістер, Ігор Марчук, Богдан Кицак,  керівництво та провідні науковці КПІ. Народних депутатів України зацікавили досягнення КПІ, фестиваль Sikorsky Challenge та форсайт – методологія сценарного прогнозування економічного розвитку, що ґрунтується на наукових дослідженнях.
На зустрічі було представлено створену в КПІ інноваційну екосистему «Sikorsky Challenge», як модель майбутнього високотехнологічного розвитку економіки України та презентацію «Інноваційно-аналітичний ситуаційний центр як інструмент аналізу та прогнозування поведінки складних соціоекономічних систем», з якою виступив ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Згуровський.
  Після обговорення презентацій учасники засідання Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку домовилися з керівництвом університету про продовження зустрічей, але вже за темами, які стосуватимуться окремих напрямів його діяльності, а також про можливе залучення фахівців НАН України та вищої школи, зокрема й КПІ, до розробки законопроєктів відповідного спрямування.
   Детальніше можна ознайомитися за посиланням: kpi