Анонси, оголошення

Перейти до розділу
01 листопада 14:00
01 листопада 2021 року о 14.00 Комітет планує провести робочу нараду на тему: «Цінова ситуація на ринку цукру в Україні» докладніше
02 листопада 15:30
02 листопада 2021 року о 15-30 Комітет планує провести обговорення законопроекту «Про затвердження Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки» докладніше

Діяльність Комітету

02 грудня 2019, 13:10

Відбулася зустріч з представниками Національної академії наук України

  22 листопада 2019 року відбулася зустріч членів Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку з представниками Національної академії наук України.
На зустрічі були присутні Голова Комітету Дмитро Наталуха, перший заступник Голови Комітету Сергій Тарута, Голова підкомітету з питань державної економічної політики Олександр Колтунович, Голова підкомітету з питань промислової політики Євгеній Шевченко та Голова підкомітету з питань розвитку конкуренції та рівних умов для бізнесу Людмила Буймістер.
  Президент НАН України Борис Патон зазначив, що налагодження ефективної взаємодії з органами державної влади для вирішення актуальних проблем економічного розвитку нашої держави має особливо важливе значення для Національної академії наук України. Він підкреслив, що Академія підготувала пропозиції щодо розвитку окремих галузей вітчизняної економіки та забезпечення обороноздатності країни. Зокрема, йдеться про необхідність започаткування низки загальнодержавних цільових програм.
  Загалом члени Комітету висловили бажання та готовність до плідної взаємної співпраці з Академією, вирішення проблем створення належних умов для ефективного впровадження результатів розробок академічних установ у виробництво та забезпечення інноваційного розвитку вітчизняної економіки.
               Детальніше можна ознайомитися за посиланням: НАНУ