Діяльність Комітету

04 вересня 2018, 16:21

Комітет промполітики наполягає на криміналізації контрабанди лісу-кругляка

 

Із важким серцем Комітет з питань промислової політики та підприємництва погодився з пропозиціями Президента про виключення з Закону "Про збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів" заборони експорту дров.

Про це повідомив Голова Комітету Віктор Галасюк.

«Таке рішення прийнято не тому, що ці пропозиції правильні. Вони якраз йдуть всупереч інтересам України та базуються на хибних та штучних аргументах. Просто реалії такі, що на подолання Вето голосів в залі недостатньо і треба обирати 2/3 перемоги чи гарантована поразка.

У переможних 2/3 ми все ж вибороли жорстку криміналізацію контрабанди кругляка і норму про обмеження внутрішнього споживання лісу (25 млн куб.м/рік), яка дозволить гарантовано ЗБЕРЕГТИ МОРАТОРІЙ НА ЕКСПОРТ ЛІСУ-КРУГЛЯКА! Після повторного прийняття нашого Закону №5495 парламентом опоненти мораторію будуть юридично позбавлені усіх козирів у грі проти України!» - прокоментував нардеп.

В.Галасюк запевнив - експорт дров буде обов'язково заборонено згодом. «Україна буде виробником та енергетично незалежною державою, а не донором сировини і талантів для країн-сусідів!» - зазначив він.