Діяльність Комітету

16 липня 2020, 14:30

Структура Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку

Прізвище, ім'я, по батькові

Посада

НАТАЛУХА Дмитро Андрійович

Голова Комітету

ТАРУТА Сергій Олексійович

Перший заступник Голови Комітету

ПІДЛАСА Роксолана Андріївна

Заступник Голови Комітету

КИСИЛЕВСЬКИЙ Дмитро Давидович

Заступник Голови Комітету

РУЩИШИН Ярослав Іванович

Секретар Комітету

 

 

 1.Підкомітет з питань державної економічної політики, предмети відання:

 

державна економічна політика;

господарське законодавство;

кооперація (крім сільськогосподарської кооперації)


КОЛТУНОВИЧ Олександр Сергійович   Голова підкомітету

НАТАЛУХА Дмитро Андрійович

член підкомітету

БУЙМІСТЕР Людмила Анатоліївна

член підкомітету

КИЦАК  Богдан Вікторович

член підкомітету

ЛІЧМАН Ганна Василівна

член підкомітету

МАГОМЕДОВ Муса Сергоєвич

член підкомітету



 

 

 2.Підкомітет з питань регуляторної політики, предмети відання:

 

регуляторна політика;

ціни і тарифи, ціноутворення;

захист прав споживачів.

 

ЛІЧМАН Ганна Василівна

Голова підкомітету

БУЙМІСТЕР Людмила Анатоліївна

член підкомітету

РУЩИШИН Ярослав Іванович

член підкомітету

ПІДЛАСА Роксолана Андріївна

член підкомітету



 

 

 3.Підкомітет з питань промислової політики, предмети відання:

 

промислова політика та розвиток окремих галузей виробництва;

стандартизація, підтвердження відповідності, акредитація та метрологічна діяльність;

регулювання діяльності із здійснення операцій з металобрухтом

 

ШЕВЧЕНКО Євгеній Володимирович      Голова підкомітету

НАТАЛУХА Дмитро Андрійович

член підкомітету

БУЙМІСТЕР Людмила Анатоліївна

член підкомітету

ТАРУТА Сергій Олексійович

член підкомітету

КИСИЛЕВСЬКИЙ Дмитро Давидович

член підкомітету

МАГОМЕДОВ Муса Сергоєвич

член підкомітету



 

 

 4.Підкомітет з питань взаємодії держави і бізнесу та інвестицій, предмети відання: 

 

зовнішньоекономічна, інвестиційна діяльність, спеціальні (вільні) економічні зони та території пріоритетного розвитку, технологічні парки;

космічна діяльність (крім питань, що належать до сфери національної безпеки та оборони);

застава, лізинг, концесія, розподіл продукції


МАРЧУК Ігор Петрович

Голова підкомітету

БУЙМІСТЕР Людмила Анатоліївна

член підкомітету

СКОРИК Микола Леонідович

член підкомітету

КИСИЛЕВСЬКИЙ Дмитро Давидович

член підкомітету

КИЦАК  Богдан Вікторович

член підкомітету

КУБІВ Степан Іванович

член підкомітету

МОВЧАН Олексій Васильович

член підкомітету

НАТАЛУХА Дмитро Андрійович

член підкомітету

ПРИХОДЬКО Борис Вікторович

член підкомітету



 

 

 5.Підкомітет з питань розвитку конкуренції та рівних умов для бізнесу, предмети відання:

 антимонопольна політика, розвиток економічної конкуренції,

інтелектуальна власність;

публічно-приватне партнерство;

розвиток підприємницької діяльності та гарантування прав і законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності

БУЙМІСТЕР Людмила Анатоліївна

Голова підкомітету

ПІДЛАСА Роксолана Андріївна

член підкомітету

ЛІЧМАН Ганна Василівна

член підкомітету



 


6. Підкомітет з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном, предмети відання:

 

регулювання публічних закупівель; оренда;

управління майном, що перебуває у державній чи комунальній власності;

приватизація державного і комунального майна, націоналізація, реприватизація, банкрутство тощо;


МОВЧАН Олексій Васильович

Голова підкомітету

БУЙМІСТЕР Людмила Анатоліївна

член підкомітету

ШЕВЧЕНКО Євгеній Володимирович

член підкомітету

КИЦАК  Богдан Вікторович

член підкомітету

ПІДЛАСА Роксолана Андріївна

член підкомітету

ПРИХОДЬКО Борис Вікторович

член підкомітету

СКОРИК Микола Леонідович

член підкомітету