ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту
Діяльність Комітету
24.08.2016
Привітання Голови Комітету із Днем Незалежності України
Шановні співвітчизники! Вітаю Вас з Днем Незалежності України! Маємо 25 років становлення сучасної держави, 25 років новітньої історії та дуже непростого досвіду, з якого сьогодні варто зробити серйозні висновки на майбутнє.   далi»
23.08.2016
Ситуація для малого бізнесу в Україні "ахова" - В.Галасюк
Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк засудив незаконні дії правохоронних органів стосовно підприємців в Україні. Про це В.Галасюк заявив, виступивши на підтримку Євгена Уткіна, офіс компанії якого став черговим об'єктом брутального беззаконня зі сторони СБУ та прокуратури.  далi»
17.08.2016
Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва вважає Україну "донором"
Не країни, які надають Україні фінансову допомогу та кредити, а Україна насправді є донором. Таку думку на своїй сторінці у фейбсук висловив Голова парламентського Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.  далi»
15.08.2016
Голова Комітету з питань промислової політики та підприємнитцва закликає Уряд нормалізувати залізничне сполучення для металургів
Голова Комітету з питань промислової політики й підприємництва Віктор Галасюк звернувся до Кабінету Міністрів України щодо налагодження вантажних залізничних перевезень для підприємств гірничо-металургійного комплексу (ГМК) і з пропозицією провести нараду для розв'язання проблем галузі.  далi»
15.08.2016
Голова Комітету Галасюк закликає оприлюднити "металургійний закон"
Строки підписання Президентом України критично важливого для металургійної галузі закону про тимчасове трикратне підвищення експортного мита на металобрухт (№3868) вже давно минули - є усі правові підстави оприлюднювати закон. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив Голова парламентського Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.   далi»
15.08.2016
Через проблеми з перевезенням вантажів "Укрзалізницею" металургійні заводи страждають від дефіциту сировини і втрачають ринкові можливості і експортну виручку, - В.Галасюк.
Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва звернувся до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного виправлення ситуації з неефективною логістикою в українському гірничо-металургійному комплексі.   далi»
11.08.2016
Голова Комітету Віктор Галасюк розповів, що американські супутники знають про українську економіку
На думку вчених, нічне освітлення може розглядатись як наочний індикатор людської активності, а, отже, і економічного розвитку. Країна з роками стає "яскравішою" вночі - значить, там розвиток, добробут людей зростає. Тьмяніє - значить, життя там чомусь завмирає, люди біднішають", - розповів Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.  далi»
04.08.2016
У Комітеті з питань промислової політики та підприємництва перебуває понад 30 законопроектів, готових до розгляду у сесійній залі.
Комітет Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва розробив комплексну модель, яка дає змогу розвивати вітчизняну промисловість, створювати робочі місця та робити умови ведення бізнесу більш привабливими для підприємців. Про це в інтерв'ю "Голосу України", підбиваючи підсумки роботи, заявив голова Комітету Віктор Галасюк.   далi»
28.07.2016
Японці можуть допомогти Україні з Банком розвитку
"Японська агенція міжнародного співробітництва (JICA) та Японський Інститут Економічних Досліджень (JERI) зможуть надати Україні необхідну консультаційну допомогу та супроводити створення Державного банку розвитку. Втім, для цього потрібна підтримка не тільки Парламенту, а й Уряду, а також - політична воля та готовність української сторони "йти до перемоги" - Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.  далi»
11.07.2016
Вільна торгівля з Канадою вигідна Україні лише за однієї умови, - Галасюк
Підписання Україною угоди про вільну торгівлю з Канадою без зміни економічної політики і прийняття важливих промислових законів - принесе Україні упущені можливості, а не економічне зростання, - вважає голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.  далi»

Анонси подій
Засідання Комітету 13 липня 2016 року далi»

Засідання Комітету 6 липня 2016 року далi»

Засідання Комітету 15 червня 2016 року далi»
Слухання Комітету
Парламентські слухання на тему: "Розвиток підприємництва в Україні та підтримка малого і середнього бізнесу" 30 вересня 2015 року далi»
Оголошення
Увага! 05 липня 2016 р. о 14:15 за підтримки Комітету ВР з питань промислової політики та підприємництва відбудеться парламентський круглий стіл "Індустріальні парки як фактор інвестиційної привабливості України та інструмент політики регіонального розвитку" (вул. Грушевського, 18/20, кімн. 11, вхід через 9 під'їзд). далi»

Увага! 7 червня 2016 року Комітетом з питань промислової політики та підприємництва планується проведення засідання робочої групи щодо опрацювання проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо технічних регламентів та оцінки відповідності) (реєстр. № 3724). далi»

Увага! 27 квітня 2016 року о 12-00 год. відбудеться засідання круглого столу на тему: "Державна політика з підтримки українського бізнесу, що втратив активи в Криму та на Сході України: що хоче бізнес та що може влада" далi»


Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)