ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту
Діяльність Комітету
23.03.2017
ПДВ та мито на обладнання, необхідне для створення робочих місць, можуть скасувати
З такою ініціативою виступив член Комітету Олександр Дубінін. Так, пропонується внести зміни до Податкового та Митного кодексів України, які скасовують сплату податку на додану вартість та ввізне мито при імпорті виробничого обладнання для реконструкції, модернізації чи організації нових підприємств.  далi»
22.03.2017
Комітет з питань промислової політики та підприємництва рекомендує прийняття низки законопроектів
Зокрема, за результати засідання, рекомендовано прийняти за основу проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ресторанного господарства” (реєстр.№5186), спрямований на нівелювання можливості продажу алкогольних напоїв на розлив неналежними суб’єктами господарювання та посилить їх відповідальність за порушення норм чинного законодавства. Необхідність прийняття даного проекту зумовлена потребою заміни застарілого радянського поняття «громадське харчування» у відповідних положеннях законодавства на більш доцільне - «ресторанне господарство», яке відповідає сучасному етапу розвитку господарювання та тенденціям галузі і посприяє вирішенню вищезазначеної проблеми.   далi»
21.03.2017
Промисловці будуть вимагати від Кабміну кроків по захисту українських підприємств, - О.Дубінін
Про це виданню LB.UA заявив член Комітету Олександр Дубінін., коментуючи ситуацію, що склалася після скасування антидемпінгових мит на ввезення хімічної продукції з Росії. "Логіка прийняття рішень урядом незрозуміла народним депутатам і незрозуміла більшості громадян України. В той момент, коли США знімають антидемпінгові мита щодо українських феросплавів, українських мінеральних добрив, уряд України знімає антидемпінгові мита щодо російських виробників. Це при тому, що сьогодні ми з Росією знаходимося практично в стані війни – хоча багато політиків вважають, що це АТО і у нас немає війни. Наші європейські і американські партнери вводять санкції проти Росії, Україна ж подібні санкції не ввела, ось тільки зараз починає розглядатися питання щодо російських банків та щодо введення санкцій проти російського бізнесу", - заявив Дубінін.   далi»
20.03.2017
М.Хміль зустрівся з польською проектною групою технічної допомоги
Секретар Комітету Михайло Хміль взяв участь у спільній робочій зустрічі керівництва української Асоціації індустріальних парків України АІНПУ та Польсько-Украінської Господарчої Палати (ПУГП) з представниками експертної місії проектної групи технічної допомоги Україні від Міністерства розвитку Польщі по тематиці обміну досвідом, співпраці і розвитку в Україні індустріальних парків.   далi»
20.03.2017
В.Галасюк: Резервів для заміни коштів МВФ достатньо!
Голова парламентського Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк розповів, де взяти кошти для фінансування модернізації країни та повернення боргів МВФ. Для промислового розвитку і економічного успіху України недостатньо прийняття окремих законопроектів - потрібно докорінно змінювати модель економічної політики України. "На чолі кута потрібно ставити не отримання кредитів від МВФ, а запровадження моделі економіки, яка дозволить повернути кредити, підвищити доходи громадян і працювати в фінансово самостійному режимі   далi»
17.03.2017
Метою влади має бути не поглиблення співпраці з МВФ, а її припинення - повернення боргів України та відновлення суверенної демократії.
Метою влади має бути не поглиблення співпраці з МВФ, а її припинення - повернення боргів України та відновлення суверенної демократії. Про це сьогодні заявив Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк. Як пояснив парламентар, наразі надзвичайно важливо прискорити економічне зростання з 1-2%, яке маємо сьогодні, до хоча б 7-8% - це дозволить суттєво підвищити соціальні стандарти в Україні. Натомість, влада позаочі встановлює смертельні для нашої країни домовленності. "Меморандум з МВФ не може бути секретним. Він секретний, тому що у ньому те, що не вигідно Україні", - зазначив Галасюк, наголосивши, що український план має бути прозорий - обговорений суспільством і підтриманий парламентом. Саме такий план розвитку України пропонується нижче.   далi»
16.03.2017
А.ГІРШФЕЛЬД: ХТЗ ЗІБРАВ 67 ТРАКТОРІВ ЗА ПЕРШИЙ МІСЯЦЬ РОБОТИ
Харківський тракторний завод відновив роботу з лютого 2017 року після майже року простою - у перший місяць роботи на підприємстві вже зібрано 67 тракторів. Про це поінформував член Комітету з питань промислової політики та підприємництва Анатолій Гіршфельд. Трактори зібрані зі звичною для аграріїв комплектацією - мостами Лозівського ковальсько-механічного заводу (ЛКМЗ) - українського виробника сільськогосподарської та спецтехніки, трансмісій і шасі.   далi»
14.03.2017
Угоди про вільну торгівлю недостатньо, - В.Галасюк
Угода про вільну торгівлю з Канадою – це лише можливість, а не гарантія створення робочих місць і збільшення українського експорту, адже сальдо торговельного балансу України з Канадою стабільно від’ємне. На цьому наголосив голова парламентського Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк, запропонувавши рецепт подолання від’ємного балансу торгівлі . “Ратифікували в парламенті Угоду про вільну торгівлю з Канадою. Важливий та символічний крок. Ця угода вигідна Україні, адже дає шанс нашим виробникам. Але без власної промислової політики вона не принесе жодної користі Україні та українцям! Нам не потрібен символізм без змісту!” – заявив нардеп   далi»
10.03.2017
МЕРТ погодив законопроект про відміну мораторію на експорт лісу-кругляка, –В.Галасюк
Голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк повідомив про плани Уряду скасувати мораторій на експорт лісу-кругляку. “За наявною у мене інформацією, Мінекономіки погодив зрадницький законопроект №6035 про відміну мораторію на експорт лісу-кругляка БЕЗ ЗАУВАЖЕНЬ”, – поінформував надеп   далi»
10.03.2017
В.Галасюк: Проект Меморандуму з МВФ має бути оприлюднений!
Проект оновленого Меморандуму про економічну та фінансову політику з МВФ має бути невідкладно оприлюднений. Про це під час наради керівництва фракцій під головуванням Голови Верховної Ради заявив голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва, заступник Лідера Радикальної партії з економічної політики Віктор Галасюк. Як пояснив нардеп, документ є кредитним договором з Україною, що накладає на неї низку суттєвих обмежень та обтяжень – тож в жодному разі не може бути секретним: «Неоліберали-запроданці кажуть, що це план реформ дуже корисний для України. То чого тоді його ховають від людей і парламенту?»   далi»

Анонси подій
Засідання Комітету 22 березня 2017 року далi»

Засідання Комітету 22 лютого 2017 року далi»

Засідання Комітету 8 лютого 2017 року далi»
Слухання Комітету
Парламентські слухання на тему: "Розвиток підприємництва в Україні та підтримка малого і середнього бізнесу" 30 вересня 2015 року далi»
Оголошення
Увага! 27 лютого 2017 року об 11:00 відбудеться засідання круглого столу з всесвітньо відомим економістом Еріком Райнертом на тему "Кінець вільного ринку чи нова глобалізація? Як Україні стати успішною" далi»

Увага! 14 лютого 2017 року об 11:00 відбудеться засідання круглого столу на тему "Вплив тарифної політики на промисловість та економіку" далi»

Увага! Засідання Комітету, призначене на 21 грудня 2016 року переноситься. Про дату та час проведення буде повідомлено додатково. далi»


Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)