ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту
Діяльність Комітету
24.05.2017
До останнього часу іноземний інвестор, який вклав щонайменше 100 тисяч євро у створення підприємства в Україні, міг легально перебувати тут виключно як турист, – Сергій Кіраль
Верховна Рада України скасувала реєстрацію іноземних інвестицій, спростила процедуру видачі дозволів на застосування праці іноземців, а також видачу посвідок на тимчасове проживання в Україні. Законопроект №4531 усуває неузгодженості та колізії у цій сфері, які тягнуться ще з пострадянської доби.  далi»
23.05.2017
В.Галасюк: Система держзакупівель ліків через міжнародні організації дискримінує українського виробника
Система державних закупівель ліків через міжнародні організації хвора. Про це заявив Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк. «Ну от якою здоровою логікою можно пояснити, коли міжнародна організація ПРООН за бюджетні (тобто наші з Вами платників податків) кошти купує життєво необхідні для хворих на гемофілію ліки   далi»
17.05.2017
Комітет з питань промислової політики та підприємництва підтримав продовження дії експортного мита на металобрухт
Дію експортного мита на металобрухт в розмірі 30 євро/т може бути продовжено ще на 2 роки. Сьогодні на засіданні Комітету Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва було прийнято рішення рекомендувати Парламенту прийняти відповідний законопроект р.№ 6382 за основу та в цілому з техніко-юридичним доопрацюванням.  далi»
24.04.2017
Депутати ініціювали аудит іноземних запозичень і грантів
У Раді хочуть перевірити куди і як державою витрачаються іноземні кредити та гранти. «Ми з Олегом Ляшком, Віктором Вовком та колегами ініціювали проведення фінансового аудиту та аудиту ефективності використання кредитів (позик), залучених державою до державного бюджету, а також міжнародної технічної допомоги, бенефіціарами якої є органи державної влади. Відповідне доручення Рахунковій палаті передбачено проектом Постанови Верховної Ради україни №6390», - поінформував голова Комітету ВРУ з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.   далi»
12.04.2017
В.Галасюк: Інвестиції у виробництво – найкращі ліки від корупції!
Залучення прямих іноземних інвестицій допоможе у боротьбі з корупцією краще, ніж створення численних антикорупційних органів. Про це під час організованого Національною інвестиційною радою при Президентові України та міжнародною дослідницькою компанією GFK Ukraine форуму «Чому прямі іноземні інвестиції важливі» заявив голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.  далi»
12.04.2017
Комітет з питань промислової політики та підприємництва рекомендує прийняти законопроект щодо технічних регламентів та оцінки відповідності
Як зазначалось під час обговорення, проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо технічних регламентів та оцінки відповідності" (реєстр. №6235) спрямований на адаптацію національного законодавства в частині технічних регламентів та оцінки відповідності до законодавства Європейського Союзу, узгодження між собою окремих норм деяких законодавчих актів та їх удосконалення для належного застосування.   далi»
07.04.2017
Народні депутати взялися за реформування Національної академії наук України
Група народних депутатів, яким небайдужа доля української науки та економіки, ініціювала системне реформування та розвиток Національної академії наук України. Про це повідомив Голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк. «Ми з Віктором Вовком, Олесандром Співаковським та шановними колегами-однодумцями в парламенті ініціювали системне реформування наукової сфери України та Національної академії наук», - повідомив нардеп.   далi»
05.04.2017
Комітет з питань промислової політики та підприємництва рекомендує прийняти законопроект щодо спрощення ліцензійних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності
Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ліцензійних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності» (реєстр. № 4958) рекомендовано прийняти у другому читанні та в цілому як Закон з техніко-юридичним доопрацюванням. Очікується, що результатом прийняття Закону буде зниження регуляторного навантаження у сфері зовнішньоекономічної діяльності, спрощення ведення бізнесу при експорті, імпорті спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, зростання привабливості України для інвесторів, зростання зовнішньоторговельного обороту держави в цілому, покращення умов ведення бізнесу та зменшення адміністративного навантаження на малий та середній бізнес в Україні.   далi»
03.04.2017
Реформа сільгоспмашу: крок перший. А.Гіршфельд
Уряд дав старт реформуванню однієї з ключових галузей вітчизняної промисловості, що передбачає стимулювання машинобудівників та аграріїв Серед численних розмов про стабілізацію й позитивні зрушення в економіці, з одного боку, та про негативні наслідки торгової блокади на Донбасі й призупинення дії антидемпінгових мит щодо імпорту російських добрив — з другого, в суспільстві, на мій погляд, залишилася непоміченою найважливіша ініціатива уряду України. Ідеться про ініціативу Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, що дає старт реформуванню однієї з ключових галузей вітчизняної промисловості — сільгоспмашинобудування: надання з державного бюджету коштів обсягом 550 мільйонів гривень на компенсацію 20% вартості техніки та обладнання для АПК. На відміну від попередніх спроб, нинішній підхід полягає в тому, що не виробники (як практикують у багатьох країнах), а покупці отримають компенсацію за умови, що продавець і його техніка відповідатимуть певним критеріям.  далi»
03.04.2017
Голова промислового Комітету привітав УСПП з 25-річчям
Найбільша ділова організація країни «Український союз промисловців і підприємців» сьогодні святкує чвертьвіковий ювілей, що тісно переплетений з історією нашої держави, її економічними здобутками та стратегіями майбутнього розвитку. Реформаторські законодавчі ініціативи, розбудова громадського суспільства, співпраця з Єврокомісією та Європарламентом, дипломатичними представництвами, захист національних виробників, інвесторів, нарощування експорту – все це серед напрямів діяльності організації. Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк привітав УСПП із поважною датою, відзначивши високу місію, а, отже, і відповідальність УСПП перед українським суспільством   далi»

Анонси подій
Засідання Комітету 17 травня 2017 року далi»

Засідання Комітету 12 квітня 2017 року далi»

Засідання Комітету 22 березня 2017 року далi»
Слухання Комітету
Парламентські слухання на тему: "Розвиток підприємництва в Україні та підтримка малого і середнього бізнесу" 30 вересня 2015 року далi»
Оголошення
Увага! 27 лютого 2017 року об 11:00 відбудеться засідання круглого столу з всесвітньо відомим економістом Еріком Райнертом на тему "Кінець вільного ринку чи нова глобалізація? Як Україні стати успішною" далi»

Увага! 14 лютого 2017 року об 11:00 відбудеться засідання круглого столу на тему "Вплив тарифної політики на промисловість та економіку" далi»

Увага! Засідання Комітету, призначене на 21 грудня 2016 року переноситься. Про дату та час проведення буде повідомлено додатково. далi»


Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)