ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту
Діяльність Комітету
19.01.2017
Боротьба за український ліс загострюється
Відсутність проукраїнської позиції вищих посадових осіб Уряду в таких серйозних питаннях як мораторій на експорт лісу викликає суттєве занепокоєння у депутатському корпусі та несе значні репутаційні, геополітичні та економічні ризики для країни. На цьому наголосив голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк у відповідь на заяву Віце-прем'єр-міністра із питань європейської та євроатлантичної інтеграції.   далi»
18.01.2017
Комітет рекомендує прийняти у першому читанні за основу та в цілому як Закон проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо гарантування прав і законних інтересів суб'єктів малого і середнього підприємництва” (р. № 5633)
На засіданні 18-го січня народні депутати України – члени Комітету з питань промислової політики та підприємництва підтримали прийняття у першому читанні та в цілому законопроект про відтермінування на 3 місяці (до 1 квітня 2017 р.) набрання чинності норми про сплату "сплячими" ФОПами мінімального ЄСВ (704 грн). Таким чином, проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо гарантування прав і законних інтересів суб'єктів малого і середнього підприємництва" (р. № 5633) забезпечить недопущення несправедливої сплати фізичними особами-підприємцями (що знаходяться на загальній системі оподаткування, а також особи, які провадять незалежну професійну діяльність) єдиного соціального внеску внаслідок неочікуваної зміни законодавства.   далi»
17.01.2017
Меморандум МВФ загрожує експорту. - В.Галасюк
Проект оновленого Меморандуму про економічну та фінансову політику з МВФ загрожує вітчизняному експорту. На цьому наголосив голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк. "Хтось з урядовців-компрадорів, серед інших невигідних Україні позицій, вписав в проект Меморандуму МВФ до пункту 14 зобов'язання української сторони утриматись від створення державного Експортно-кредитного агентства у 2017 році. Натомість, протягом усього 2017 року вони планують лише розробку підзаконних актів для створення такої установи тільки у 2018 році, при чому лише для надання страхових послуг",  далi»
16.01.2017
Комітет наполягає на розгляді Парламентом цього тижня низки промислових законопроектів
Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк закликав Голову Верховної Ради України Андрія Парубія подбати про промисловість, включивши до порядку денного першого сесійного тижня 2017-го року такі законопроекти:   далi»
16.01.2017
Українців дезінформують щодо мораторію на експорт лісу. - В.Галасюк
Заяви віце-прем'єр-міністра з європейської та євроатлантичної інтеграції України щодо питання мораторію на експорт українського лісу-кругляка не відповідають дійсності та українським інтересам. Про це заявив Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.  далi»
05.01.2017
Галасюк запропонував "промпакет реформ" на 2017 рік
Аби замість 1-2% економічного зростання та довічного боргового рабства впевнено мати як мінімум 7-8% зростання щороку і якісно інше майбутнє - у 2017 році треба закласти серйозний законодавчий фундамент розвитку власної промисловості та економіки. Про це заявив голова парламентського Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.   далi»
28.12.2016
Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк: Металургійні закони працюють!
Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк відвідав найсучасніший металургійний завод України "Інтерпайп Стіл" у рідному Дніпрі, де на власні очі переконався, що закони про підвищення втричі експортного мита (№3868) та зняття імпортного мита на металобрухт (№3873) працюють - завод має сировину, а мешканці Дніпра – роботу та ще й з гідною заробітною платою - в середньому 12 тис. грн на місяць. Під час спілкування з дніпровськими металургами, В.Галасюк розповів про виборену в "бюджетному пакеті" заморозку індексації земельного податку для промисловості на рівні 6% у 2017 році замість ставки інфляції чи 15%, що хотів встановити уряд.   далi»
15.12.2016
А.Гіршфельд: Нам потрібна промислова політика, спрямована на прямий протекціонізм національного виробника
Сьогодні в роботі Національного комітету промислового розвитку в пріоритеті - сільськогосподарське машинобудування, транспортне машинобудування, енергетичний і аерокосмічний комплекси. Саме ці галузі слугуватимуть першими драйверами, які дозволять забезпечити зростання промисловості не на рівні 1-2%, а вийти Україні з 5% бар'єру зростання національної економіки. На початку грудня відбулося перше виїзне засідання Національного комітету промислового розвитку під головуванням Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана на «Крюківському вагонобудівному заводі» ( М.Кременчук, Полтавська обл.). В ході робочої поїздки Прем'єр також відвідав ПАТ «АвтоКрАЗ». Це виїзне засідання - досить епохальна подія і хороший приклад того, як Уряд і Прем'єр сьогодні працюють над вирішенням проблем, які роками накопичувалися в базових галузях промисловості країни.   далi»
14.12.2016
О.Дубінін: Українські ліси не мають бути розмінною монетою для отримання чергового траншу кредиту від Євросоюзу
О.Дубінін: Українські ліси не мають бути розмінною монетою для отримання чергового траншу кредиту від Євросоюзу Бажання уряду перетворити українські ліси на розмінну монету для отримання чергового траншу кредиту від Європейського Союзу є антидержавницьким. Про це заявив член комітету Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва Олександр Дубінін, коментуючи ймовірне скасування мораторію на експорт лісу-кругляку. «Політика уряду щодо скасування мораторію призведе до того, українські Карпати будуть лисими, Дніпро перетвориться на болото, а одна з найкрасивіших країн Європи стане голим степом», – заявив Олександр Дубінін.   далi»
14.12.2016
До економічного процвітання через кооперацію та “народний капіталізм”
Кооперація – не минуле – це майбутнє світової економіки. Цей механізм успішно застосовувався в Україні на початку ХХ століття, а наразі ж невиправдано вважається рудиментом та потребує відродження і максимальної підтримки держави. Імплементація моделі кооперації сьогодні дозволила б Україні вирватися з бідності та перейти до інклюзивної економіки, активізувавши підприємницький потенціал всередині країни. Конкретні шляхи підтримки кооперації та впровадження механізму ESOP (модель співволодіння компанією її працівниками) в Україні, а також проекти з розвитку соціального підприємництва обговорили парламентарі, експерти та підприємці в рамках парламентського круглого столу «Кооперація та ESOP в Україні – на шляху до інклюзивної економіки», організованого за ініціативи Українського кооперативного альянсу (УКА) та Центру економічної демократії, під егідою Комітету ВРУ з питань промислової політики та підприємництва.   далi»

Анонси подій
Засідання Комітету 18 січня 2017 року далi»
Слухання Комітету
Парламентські слухання на тему: "Розвиток підприємництва в Україні та підтримка малого і середнього бізнесу" 30 вересня 2015 року далi»
Оголошення
Увага! Засідання Комітету, призначене на 21 грудня 2016 року переноситься. Про дату та час проведення буде повідомлено додатково. далi»

Увага! 13 грудня 2016 року о 14-15 год. відбудеться засідання круглого столу на тему: "Кооперація та ЕSOР в Україні - на шляху до інклюзивної економіки" далi»

Увага! 30 листопада 2016 року о 11-00 год. відбудеться засідання круглого столу на тему: "Мораторій на експорт лісу: результати та перспектива" далi»


Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)