ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту
Діяльність Комітету
23.02.2017
27 лютого 2017 року об 11:00 відбудеться засідання круглого столу з всесвітньо відомим економістом Еріком Райнертом на тему "Кінець вільного ринку чи нова глобалізація? Як Україні стати успішною"
Минулий рік був дуже насичений безпрецедентними масштабними економічними та політичними подіями. Розгубленість та хаос або стратегія та планування? Що спричиняє тектонічні зміни у світовій політиці та економіці, та яким шляхом має рухатися Україна, щоб не тільки втриматись на плаву, а й стати успішною? Про це будемо говорити під час дискусії з професором Райнертом.  далi»
22.02.2017
Комітет з питань промислової політики та підприємництва рекомендує прийняття у другому читанні законопроекту щодо скасування реєстрації іноземних інвестицій та внесення змін в правила працевлаштування та тимчасового проживання іноземців
На засіданні 22-го лютого народні депутати – члени Комітету проголосували за рішення рекомендувати Парламенту прийняти у другому читанні в цілому як Закон з техніко-юридичним доопрацюванням проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення бар'єрів для залучення іноземних інвестицій щодо скасування реєстрації іноземних інвестицій та внесення змін в правила працевлаштування та тимчасового проживання іноземців”.   далi»
20.02.2017
Нові тарифи вб'ють бізнес. - Б.Розенблат
Заступник голови Комітету Борислав Розенблат критично оцінив ініціативу про підвищення тарифів на вантажні перевезення залізницею. За його словами, «Укрзалізниця» постійно порівнює свої тарифи з залізницями країн Заходу, забуваючи, що в Європі немає таких колосальних проблем з сервісом і корупцією, як в української держкомпанії:   далi»
20.02.2017
Голова Комітету запропонував провести наступного сесійного тижня День промислового розвитку
Присвятити окремий сесійний день опрацюванню економічних та промислових законопроектів – з такою пропозицією голова Комітету виступив сьогодні під час Погоджувальної Ради. Так, за словами Віктора Галасюка, у Комітеті наразі перебуває понад 20 законопроектів, що вже тривалий час очікують розгляду Парламентом. Зокрема, в рамках промислового дня першочергово доцільно розглянути законопроекти:   далi»
17.02.2017
Комітет провів зустріч з автором бестселеру «Сила раю. Як Європа може бути попереду в азійському сторіччі» Йонатаном Голслахом
За сприяння Комітету ВРУ з питань промисловоі? політики та підприємництва, Украі?нськоі? Асоціаціі? Римського клубу, видавництва «Темпора» та Посольства Бельгіі? в Украі?ні сьогодні відбулася дискусія з автором книги «Сила раю. Як Європа може бути попереду в азіи?ському сторіччі» И?онатаном Голслахом.  далi»
15.02.2017
Тарифний удар по промисловості: у Раді будують оборону
Здорожчання газу для промисловості на 22%, підвищення вартості нестандартного приєднання до електромереж в кілька разів, очікуване збільшення тарифів на вантажні залізничні перевезення на 25% - все це критично послабить українську промисловість та економіку. Про це на парламентському круглому столі «Вплив тарифної політики на промисловість та економіку» заявили очільники парламентських комітетів, керівники галузевих асоціацій і великих промислових підприємств та профільні експерти. Аби мінімізувати негативні ефекти від рішень НКРЕКП та урядових структур, за результатами засідання було сформульовано низку пропозицій.   далi»
14.02.2017
Національне антикорупційне бюро України розслідуватиме махінацію Вовка та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг - В.Галасюк
Багатократне підвищення вартості нестандартного підключення до електромереж - це не просто некомпетентнісь чи безвідповідальність керівника Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), а масштабна махінація, яка заслуговує розслідування Національного антикорупційного бюро України (НАБУ). Про це під час парламентського столу "Вплив тарифної політики на промисловість та економіку" заявив голова Комітету ВР з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.  далi»
10.02.2017
Здорожчання газу для промисловості на 22%, підвищення вартості нестандартного підключення до електромереж в кілька разів, очікуване збільшення тарифів на вантажні залізничні перевезення на 25% - cпівпадіння чи цілеспрямована навала проти української промисловості, і які будуть наслідки?
З'ясувати це планується 14-го лютого об 11:00 в рамках парламентського круглого столу "Вплив тарифної політики на промисловість та економіку" (вул. Грушевського, 5, конференц-зала, вхід через 9-ий під'їзд), що проходитиме під егідою Комітету з питань промислової політики та підприємництва.  далi»
08.02.2017
Комітет з питань промислової політики та підприємництва рекомендує прийняття законопроекту щодо забезпечення реалізації права на конвертацію грошових вимог до товариства на внесок до його статутного капіталу
Рішення прийняти у повторному другому читанні та в цілому як Закон з техніко-юридичним опрацюванням проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації права на конвертацію грошових вимог до товариства на внесок до його статутного капіталу” було прийнято Комітетом під час засідання 8-го лютого. Як зазначалося під час обговорення, законопроект (р. № 2764) сприятиме появі у бізнесу нового ефективного інструменту для оптимізації заборгованості господарюючих суб'єктів в кризових умовах.  далi»
02.02.2017
В.Галасюк: В Уряду менш ніж півроку на створення експортно-кредитного агентства!
З 1-го січня розпочався зворотній відлік часу для створення Урядом експортно-кредитного агентства, діяльність якого буде спрямована на підтримку вітчизняних виробників шляхом страхування, гарантування та здешевлення кредитування експорту, що сприятиме покращенню торговельного балансу та стимулюванню розвитку економіки вцілому. Про це під час засідання Міжнародного Трейд-клубу, за організації Київської Торгово-промислової палати, нагадав Голова парламентського Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.   далi»

Анонси подій
Засідання Комітету 22 лютого 2017 року далi»

Засідання Комітету 8 лютого 2017 року далi»

Засідання Комітету 18 січня 2017 року далi»
Слухання Комітету
Парламентські слухання на тему: "Розвиток підприємництва в Україні та підтримка малого і середнього бізнесу" 30 вересня 2015 року далi»
Оголошення
Увага! 27 лютого 2017 року об 11:00 відбудеться засідання круглого столу з всесвітньо відомим економістом Еріком Райнертом на тему "Кінець вільного ринку чи нова глобалізація? Як Україні стати успішною" далi»

Увага! 14 лютого 2017 року об 11:00 відбудеться засідання круглого столу на тему "Вплив тарифної політики на промисловість та економіку" далi»

Увага! Засідання Комітету, призначене на 21 грудня 2016 року переноситься. Про дату та час проведення буде повідомлено додатково. далi»


Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)