ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту
Діяльність Комітету
18.10.2016
Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва взяв участь у "круглому столі" щодо лібералізації готівкових розрахунків
Розподілена комп'ютерно-касова система як дієвий інструмент лібералізації готівкових розрахунків - як втілити у життя найефективнішним чином? Про це сьогодні говорили на одноіменному організованому народними депутатами України О.Ю.Кришиним, О.П.Продан, В.В.Галасюком, А.В.Журжієм круглому столі, проводячи суспільне та експертне обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо лібералізації готівкових розрахунків" (реєстр. №4117)  далi»
17.10.2016
Комітет з питань промислової політики та підприємництва рекомендує прийняття двох законопроектів
Зокрема, на засіданні 18-го жовтня депутати-члени Комітету проголосували за прийняття в другому читанні в цілому як Закон з техніко-юридичними правками проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення адміністративних бар'єрів для експорту послуг".   далi»
12.10.2016
З'явились перші пропозиції щодо складу Національного Комітету з промислового розвитку
Голова парламентського Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк оприлюднив попередні пропозиції щодо складу створеного у статусі дорадчого органу при Прем'єр-міністрові України Національного комітету з промислового розвитку. Як повідомляється, Кабінет Міністрів України включив народного депутата України в експертну раду, завданням якої є формування складу Комітету та положення про його функціонування.   далi»
11.10.2016
Голова Комітету В.Галасюк представив у Брюсселі політику та інструменти економічного розвитку та партнерства
"На запрошення європейських колег щойно виступив на спеціальному заході, присвяченому Східному партнерству, економічному розвитку, підприємництву та інноваціям в рамках "Європейського тижня регіонів та міст" у Брюсселі", - поінформував на своїй сторінці у фейсбук Голова парламентського Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.  далi»
10.10.2016
Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва взяв у часть у третьому Київському міжнародному економічному форумі
Цьогорічна тематика заходу "Україна: Напередодні Четвертої промислової революції - була обрана невипадково, адже організатори керувались метою максимально наблизити її до практики залучення в країну інвестицій задля участі України в глобальних процесах розвитку четвертої промислової революції. Остання, до речі, стала лейтмотивом цьогорічного Всесвітнього економічного форуму в Давосі. До слова, її основною характеристикою є поєднання комп'ютерних технологій із досягненнями в біології, а також поява принципово нових комерційно вигідних джерел енергії. Базою для старту нового етапу світового розвитку стали економічно і технологічно розвинені країни G20.  далi»
05.10.2016
Комітет з питань промислової політики та підприємництва рекомендує прийняття двох законопроектів
На засіданні 05 жовтня народні депутати України - члени Комітету одноголосно підтримали рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти у другому читанні в цілому як Закон з техніко-юридичними правками проект Закону України "Про Установу бізнес-омбудсмена". Законопроектом (р. № 4591) передбачається запровадження на законодавчому рівні в Україні інституту бізнес-омбудсмена в якості посередника, незалежної, третьої особи, що сприяє суб'єктам підприємництва у захисті їх права на підприємницьку діяльність.   далi»
27.09.2016
Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва взяв участь в Украіінсько-італіиіському бізнес-форумі
Сьогодні у Римі Український союз промисловців і підприємців "УСПП" проводить спільний бізнес-форум з найбільшою конфедерацією бізнесу Італії "Конфіндустрія". Українсько-італіи?ськии? бізнес-форум є головною платформою для обговорення можливостеи? розвитку економічноі? співпраці між Украі?ною та Італією, визначення перспективних галузеи? та проектів для співробітництва, а також - спільних кроків для подолання існуючих перешкод та розкриття двостороннього економічного потенціалу краі?  далi»
26.09.2016
Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва взяв участь у другому міжнародному Черкаському інвестиційному форумі
Організований Черкаською обласною державною адміністрацією та Українською Бізнес Асоціацією захід під назвою: "Залучимо інвесторів у Черкаську область разом", проводився з метою презентації інвестиційних можливостей регіону, встановлення B2B контактів та започаткування нового інструменту взаємодії з інвесторами - Агенції регіонального розвитку. Так у роботі форуму взяли участь більш ніж 100 власників вітчизняних та міжнародних компаній. При цьому, формат "бізнес для бізнесу" був обраний для події не випадково, аби по її завершенню область отримала конкретні пропозиції від конкретних потенційних інвесторів.  далi»
22.09.2016
Парламентарі та виробники виступають за збереження мораторію на експорт лісу-кругляка
Перші позитивні результати введення 10-річної заборони на експорт необробленої деревини, що вступила в дію 01.11.2015р. для всіх порід деревини, крім сосни (для сосни - з 1 січня 2017 року) свідчать про необхідність збереження мораторію, та неприпустимість пропозицій уряду щодо його скасування. Про це в рамках проведеного під егідою Комітету з питань промислової політики та підприємництва парламентського круглого столу заявили народні депутати України, представники об'єднань виробників, роботодавців, підприємців профільних галузей та провідні експерти.  далi»
15.09.2016
Український ІТ може здійснити ривок уперед - Голова Комітету В.Галасюк
Масштаби української ІТ-індустрії з нинішніх 3 млрд. доларів США можна розширити до, принаймні, 5-6 млрд., за 5 років, але для цього слід поліпшити систему освіти та захист інтелектуальної власності, забезпечити розвиток ІТ-інфраструктури, а також використовувати такі інструменти економічного розвитку як експортно-кредитне агентство і індустріальні парки.   далi»

Анонси подій
Засідання Комітету 18 жовтня 2016 року далi»

Засідання Комітету 5 жовтня 2016 року далi»

Увага! 21 вересня 2016 року о 16-30 год. відбудеться засідання круглого столу на тему: "Перші результати дії мораторію на експорт лісу-кругляка" далi»
Слухання Комітету
Парламентські слухання на тему: "Розвиток підприємництва в Україні та підтримка малого і середнього бізнесу" 30 вересня 2015 року далi»
Оголошення
Увага! 25 жовтня 2016 року о 11-00 год. відбудеться засідання круглого столу на тему: "Індустріальні парки - інструмент регіонального розвитку та економічного зростання" далi»

Увага! 05 липня 2016 р. о 14:15 за підтримки Комітету ВР з питань промислової політики та підприємництва відбудеться парламентський круглий стіл "Індустріальні парки як фактор інвестиційної привабливості України та інструмент політики регіонального розвитку" (вул. Грушевського, 18/20, кімн. 11, вхід через 9 під'їзд). далi»

Увага! 7 червня 2016 року Комітетом з питань промислової політики та підприємництва планується проведення засідання робочої групи щодо опрацювання проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо технічних регламентів та оцінки відповідності) (реєстр. № 3724). далi»


Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)