ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту
Діяльність Комітету
27.09.2016
Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва взяв участь в Украіінсько-італіиіському бізнес-форумі
Сьогодні у Римі Український союз промисловців і підприємців "УСПП" проводить спільний бізнес-форум з найбільшою конфедерацією бізнесу Італії "Конфіндустрія". Українсько-італіи?ськии? бізнес-форум є головною платформою для обговорення можливостеи? розвитку економічноі? співпраці між Украі?ною та Італією, визначення перспективних галузеи? та проектів для співробітництва, а також - спільних кроків для подолання існуючих перешкод та розкриття двостороннього економічного потенціалу краі?  далi»
26.09.2016
Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва взяв участь у другому міжнародному Черкаському інвестиційному форумі
Організований Черкаською обласною державною адміністрацією та Українською Бізнес Асоціацією захід під назвою: "Залучимо інвесторів у Черкаську область разом", проводився з метою презентації інвестиційних можливостей регіону, встановлення B2B контактів та започаткування нового інструменту взаємодії з інвесторами - Агенції регіонального розвитку. Так у роботі форуму взяли участь більш ніж 100 власників вітчизняних та міжнародних компаній. При цьому, формат "бізнес для бізнесу" був обраний для події не випадково, аби по її завершенню область отримала конкретні пропозиції від конкретних потенційних інвесторів.  далi»
22.09.2016
Парламентарі та виробники виступають за збереження мораторію на експорт лісу-кругляка
Перші позитивні результати введення 10-річної заборони на експорт необробленої деревини, що вступила в дію 01.11.2015р. для всіх порід деревини, крім сосни (для сосни - з 1 січня 2017 року) свідчать про необхідність збереження мораторію, та неприпустимість пропозицій уряду щодо його скасування. Про це в рамках проведеного під егідою Комітету з питань промислової політики та підприємництва парламентського круглого столу заявили народні депутати України, представники об'єднань виробників, роботодавців, підприємців профільних галузей та провідні експерти.  далi»
15.09.2016
Український ІТ може здійснити ривок уперед - Голова Комітету В.Галасюк
Масштаби української ІТ-індустрії з нинішніх 3 млрд. доларів США можна розширити до, принаймні, 5-6 млрд., за 5 років, але для цього слід поліпшити систему освіти та захист інтелектуальної власності, забезпечити розвиток ІТ-інфраструктури, а також використовувати такі інструменти економічного розвитку як експортно-кредитне агентство і індустріальні парки.   далi»
14.09.2016
Голова Комітету В.Галасюк: Національний банк України та Реанімаційний пакет реформ підтримують валютну лібералізацію, але цього замало
Нацбанк та Реанімаційний пакет реформ підтримали ініціативу щодо скасування 2%-го пенсійного збору при купівлі валюти (законопроект №4741), але цього критично недостатньо, щоб вибратись з "експортної прірви", в яку нас затягнула російська агресія та недолуга політика Міністерства економічного розвиту і торгівлі України і НБУ.   далi»
12.09.2016
У Комітеті з питань промислової політики та підприємництва готують до другого читання законопроект про Установу бізнес-омбудсмена
Сьогодні у Комітеті з питань промислової політики та підприємництва відбулася робоча група з доопрацювання законопроекту №4591, яким передбачається запровадження на законодавчому рівні в Україні інституту бізнес-омбудсмена в якості посередника, незалежної, третьої особи, що сприяє суб'єктам підприємництва у захисті їх прав та законних інтересів.  далi»
07.09.2016
Щодо створення Експертної ради при Комітеті Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва
У зв'язку з формуванням колегіального консультативно-дорадчого органу - Експертної ради при Комітеті Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, згідно раніше прийнятого рішення Комітету, просимо зацікавлені інститути громадянського суспільства, які мають бажання взяти участь у її роботі   далi»
06.09.2016
Мораторій на експорт лісу-кругляка вигідний Україні - Голова Комітету В.Галасюк
Введення 10-річної заборони на експорт необробленої деревини має позитивні наслідки - підтверджено офіційними даними. Про це повідомив Голова Комітету з промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк. "Щоб оцінити перші результати дії мораторію, я зробив депутатське звернення до ДФС і отримав офіційну статистику. Вона свідчить про суттєву вигоду мораторію для української деревообробки, меблевої та паперової промисловості та економіки   далi»
01.09.2016
Голова Комітету Віктор Галасюк: Приватизація "Турбоатому" - нонсенс!
Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк виступив категорично проти приватизації таких стратегічних підприємств як "Турбоатом", назвавши подібні дії економічним злочином проти держави. Замість приватизації слід створити для "Турбоатому" та подібних промислових гігантів передумови подальшого розвитку.  далi»
30.08.2016
ЗА НИНІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ УРЯДУ НАКОПИЧИТИ 120-200 МЛРД ДОЛ. ІНВЕСТИЦІЙ ДО 2030 Р. НЕРЕАЛЬНО, - ГОЛОВА КОМІТЕТУ В.ГАЛАСЮК
За нинішньої політики уряду накопичити 120-200 млрд дол. інвестицій до 2030 р. нереально. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив Голова Комітету з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк.   далi»

Анонси подій
Засідання Комітету 5 жовтня 2016 року далi»

Увага! 21 вересня 2016 року о 16-30 год. відбудеться засідання круглого столу на тему: "Перші результати дії мораторію на експорт лісу-кругляка" далi»

Засідання Комітету 21 вересня 2016 року далi»
Слухання Комітету
Парламентські слухання на тему: "Розвиток підприємництва в Україні та підтримка малого і середнього бізнесу" 30 вересня 2015 року далi»
Оголошення
Увага! 05 липня 2016 р. о 14:15 за підтримки Комітету ВР з питань промислової політики та підприємництва відбудеться парламентський круглий стіл "Індустріальні парки як фактор інвестиційної привабливості України та інструмент політики регіонального розвитку" (вул. Грушевського, 18/20, кімн. 11, вхід через 9 під'їзд). далi»

Увага! 7 червня 2016 року Комітетом з питань промислової політики та підприємництва планується проведення засідання робочої групи щодо опрацювання проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо технічних регламентів та оцінки відповідності) (реєстр. № 3724). далi»

Увага! 27 квітня 2016 року о 12-00 год. відбудеться засідання круглого столу на тему: "Державна політика з підтримки українського бізнесу, що втратив активи в Криму та на Сході України: що хоче бізнес та що може влада" далi»


Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)