ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту
 

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Сподіваємось, що інформація про діяльність Комітету з питань промислової політики та підприємництва, розміщена на його сторінках , буде для Вас корисною та актуальною!

 

Діяльність Комітету
11.07.2016
Вільна торгівля з Канадою вигідна Україні лише за однієї умови, - Галасюк
Підписання Україною угоди про вільну торгівлю з Канадою без зміни економічної політики і прийняття важливих промислових законів - принесе Україні упущені можливості, а не економічне зростання, - вважає голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.  далi»
06.07.2016
Комітет промислової політики та підприємництва посилює підтримку українського літакобудування
Комітет з питань промислової політики і підприємництва рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому з техніко-юридичним опрацюванням законопроект реєстр. №4809 про створення умов для міжнародної кооперації та розвитку вітчизняного літакобудування. Законодавча ініціатива передбачає надання державним суб'єктам літакобудування, наприклад, таким як ДП "Антонов", можливості створювати підприємства, в тому числі, спільні підприємства із зарубіжними партнерами. Комітет додатково запропонував продовжити до 2025 року надання державної фінансової підтримки збуту авіаційної техніки вітчизняного виробництва через механізм здешевлення кредитів (часткова компенсація відсоткової ставки).   далi»
05.07.2016
Індустріальні парки - це інвестиції та регіональний розвиток!
Такої думки дійшли на парламентському круглому столі "Індустріальні парки як фактор інвестиційної привабливості України та інструмент політики регіонального розвитку", організованому Комітетом Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва спільно з Асоціацією індустріальних парків України та за участю Української будівельної спільноти (UBC).  далi»
05.07.2016
Голова Комітету Віктор Галасюк: Індустріальні парки життєво необхідні Україні!
Незадовго до голосування у Парламенті пакету законопроектів з розвитку вітчизняного виробництва шляхом стимулювання залучення інвестицій в реальний сектор економіки через індустріальні парки, голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк нагадав, чому Україні саме час задіяти цей потужний інструмент економічної політики і регіонального розвитку.  далi»
02.07.2016
Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк взяв участь у відкритті фабрики
На Київщині у селищі Гостомель відбулася урочиста церемонія відкриття власної фабрики англо-голландського концерну Unilever, що випускатиме чай всесвітньо відомих марок Lipton, Brooke Bond та "Бесіда". Вітаючи нові інвестиції у вітчизняне виробництво, голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва В.Галасюк відзначив, наскільки важливими є такі позитивні зрушення для України. "Це майже 200 млн гривень приватних інвестицій та 100 робочих місць. Це позитивний знак для інвесторів, але одночасно і величезна відповідальність для парламенту та уряду!" - прокоментував В.Галасюк.   далi»
22.06.2016
У Раді провели черговий тур громадського обговорення законопроекту про експортно-кредитне агентство
У співпраці з проектом "Академія сучасного політика" у парламентському Комітеті з питань промислової політики та підприємництва відбувся черговий раунд громадського обговорення законопроекту про забезпечення масштабної експортної експансії українських виробників шляхом страхування, гарантування та здешевлення кредитування експорту (реєстр. №2142а).  далi»
03.06.2016
Комітет з питань промислової політики та підприємництва погодився із пропозиціями Президента щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку"
Пропозиції Президента до Закону "Про внесення зміни до статті 13 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку"(реєстр. № 3868) були погоджені профільним Комітетом в цілому.  далi»
19.05.2016
Комітет з питань промислової політики та підприємництва опрацював 13 законопроектів
За результатами чергового засідання, народні депутати України - члени Комітету рекомендують Парламенту прийняти у другому читанні в цілому проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності технологічних парків" (реєстр. № 2216а) та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування обов'язковості державної реєстрації іноземних інвестицій" (реєстр. № 2763). П  далi»
29.04.2016
Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк взяв участь у ІІ Національному форумі з підтримки експорту
Захід проходив 27-28 квітня 2016 р. в Торгово-промисловій палаті України під патронатом Президента України та Кабінету Міністрів України під девізом "Відкриваємо країни. Об'єднуємо бізнес".   далi»
22.03.2016
Укрзалізниця має покращити операційну ефективність, а не бездумно підвищувати тарифи, - експерти
Укрзалізниця має забезпечити інвестиційну складову за рахунок внутрішніх резервів та довгострокових запозичень, а не через підвищення залізничних тарифів на вантажні перевезення. Про це заявили учасники круглого столу "Проблемні питання гірничо-металургійного комплексу України та їх врегулювання", що відбувся 22 березня за ініціативи Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва.   далi»

Вітальне слово
Вітальне слово Голови Комітету далi»
Слухання Комітету
Парламентські слухання на тему: "Розвиток підприємництва в Україні та підтримка малого і середнього бізнесу" 30 вересня 2015 року далi»
Анонси подій
Засідання Комітету 13 липня 2016 року далi»

Засідання Комітету 6 липня 2016 року далi»

Засідання Комітету 15 червня 2016 року далi»
Оголошення
Увага! 05 липня 2016 р. о 14:15 за підтримки Комітету ВР з питань промислової політики та підприємництва відбудеться парламентський круглий стіл "Індустріальні парки як фактор інвестиційної привабливості України та інструмент політики регіонального розвитку" (вул. Грушевського, 18/20, кімн. 11, вхід через 9 під'їзд). далi»

Увага! 7 червня 2016 року Комітетом з питань промислової політики та підприємництва планується проведення засідання робочої групи щодо опрацювання проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо технічних регламентів та оцінки відповідності) (реєстр. № 3724). далi»

Увага! 27 квітня 2016 року о 12-00 год. відбудеться засідання круглого столу на тему: "Державна політика з підтримки українського бізнесу, що втратив активи в Криму та на Сході України: що хоче бізнес та що може влада" далi»


Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)