ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту
Діяльність Комітету
09.12.2016
13 грудня 2016 року Комітет з питань промислової політики та підприємництва проведе парламентський круглий стіл на тему «Кооперація та ESOP в Україні – на шляху до інклюзивної економіки»
Кооперація сьогодні - це інноваційна модель бізнесу та світовий тренд, що демонструє сталий розвиток в умовах мінливості світової економіки та дає можливість працівникам приймати участь в управлінні компанією або ставати її співвласниками. Кооперація успішно застосовувалася в Україні на початку ХХ століття, а наразі ж невиправдано вважається рудиментом в України та потребує відродження та максимальної підтримки держави. Конкретні шляхи підтримки кооперації та впровадження механізму ESOP (право співробітників на отримання акцій компанії) в Україні, а також проекти з розвитку соціального підприємництва обговорюватимуть 13 грудня о 14:15 в рамках парламентського круглого столу "Кооперація та ESOP в Україні - на шляху до інклюзивної економіки", організованого за ініціативи Українського кооперативного альянсу (УКА) та Центру економічної демократії під егідою Комітету ВРУ з питань промислової політики та підприємництва.   далi»
07.12.2016
Комітет з питань промислової політики та підприємництва рекомендує прийняти за основу законопроект щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів
Проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів” (реєстр.№ 5495), яким передбачається зберегти екологічну та економічну безпеку України та створити дієвий превентивний механізм утримання від вчинення злочинів, пов’язаних з незаконною порубкою дерев та їх подальшим експортом поза митним кордоном, рекомендовано прийняти у першому читанні за основу. Таке рішення Комітет з питань промислової політики та підприємництва прийняв під час засідання 7-го грудня.   далi»
01.12.2016
У Парламенті виступають проти скасування мораторію на експорт лісу
Парламентарі чітко заявили про готовність відстоювати збереження тимчасової заборони на експорт необробленої деревини, попри нещодавню заяву президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера щодо наміру українського Президента у найближчі тижні скасувати мораторій в обмін на черговий транш кредиту МВФ. Про це стало відомо за результатами парламентського круглого столу "Мораторій на експорт лісу: результати та перспектива", що проходив під егідою Комітету Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва.  далi»
17.11.2016
Голова Комітету В.Галасюк: Стратегія не замінює тактику!
Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк закликав Першого-віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку України С.І. Кубіва вже сьогодні, тут і зараз, проводити щотижневі галузеві наради з виробниками, підприємцями та роботодавцями. “Розробка будь-якої стратегії не виправдовує відсутності адекватної тактики”, - заявив Віктор Галасюк під час організованого Міністерством економічного розвитку і торгівлі України за підтримки проекту “FORBIZ – створення кращого бізнес-середовища” (ініціатива EU4Business) обговорення “Стратегія розвитку малого і середнього підприємництва 2020: пріоритети, презентація, дискусія”.   далi»
16.11.2016
Голова Комітету В.Галасюк закликає створити Державний банк розвитку
Уряду слід невідкладно ініціювати проект міжнародної технічної допомоги та залучити японських експертів для створення в Україні Державного банку відбудови та розвитку з урахуванням досвіду Development Bank of Japan. Про це голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва, нардеп (РПЛ) заявив за результатами круглого столу, присвяченого реформуванню фінансового сектору України. “Створення такого спеціального банку передбачено Антикризовим планом розвитку економіки України, який фракція РПЛ вже давно запропонувала вищому керівництву країни”, - зазначив В.Галасюк в рамках організованого Японською агенцією міжнародного співробітництва (JІCA) та Японським Інститом Економічних Досліджень (JERІ) заходу.   далi»
14.11.2016
Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва взяв участь у щорічній конференції Римського клубу
Цього року захід проходив у Берліні, де українську сторону разом з головою Комітету з питань промислової політики, президентом Української асоціації Римського клубу Віктором Галасюком представляв заступник голови Комітету у закордонних справах, асоційований член Римського клубу Віктор Вовк. Серед учасників щорічного зібрання були присутні німецький федеральний міністр з питань економічного співробітництва та розвитку Герд Мюллер, лауреат Нобелівської премії миру Мухаммад Юнус, професор Денніс Медоуз - провідний автор історичної доповіді “Limits to Growth”, що започаткувала глобальну концепцію “сталого розвитку”, співпрезиденти Римського клубу Андерс Війкман та Ернст Ульріх фон Вайцзеккер та ще десятки провідних інтелектуалів, державних діячих та промисловців – членів Римського клубу.   далi»
08.11.2016
Галасюк розповів, як розвинути українську деревообробну галузь
Для розвитку української деревообробки потрібна адекватна державна політика. Про це голова парламентського Комітету з питань промислової політики та підприємництва, нардеп від РПЛ Віктор Галасюк заявив за результатами проведеного у Федерації роботодавців кругого столу "Стимулювання розвитку деревообробної галузі: нові інструменти промислової політики".   далi»
03.11.2016
Африка - один із важливих партнерів України
Африканський регіон є одним з найбільш перспективних для України за потенціалом активізації торговельно-економічного співробітництва. Про це в рамках організованого за сприяння Комітету з питань промислової політики та підприємництва і Комітету у закордонних справах парламентського круглого столу "Розвиток торгово-економічої співпраці між Україною та Африкою" заявили вітчизняні виробники, дипломати, урядовці та парламентарі.  далi»
02.11.2016
Комітет з питань промислової політики та підприємництва рекомендує приняття низки законопроектів
Зокрема, на засіданні 2-го листопада народні депутати України - члени Комітету проголосували за прийняття у другому читанні та в цілому як Закон із техніко-юридичним доопрацюванням проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про інвестиційну діяльність" щодо державних інвестиційних проектів" (реєстр. № 5105), реалізація якого дозволить спростити механізм оцінки, відбору і надання державної підтримки для реалізації інвестиційних проектів,   далi»
26.10.2016
Індустріальні парки - шанс для економіки України
Забезпечити регіональний розвиток та економічне зростання можливо за допомогою індустріальних парків. Такої думки за результатами парламентського "круглого столу" під егідою Комітету з питань промислової політики та підприємництва дійшли голови профільних парламентських комітетів та інші небайдужі парламентарі, мери, керівники індустріальних парків, представники найбільших галузевих асоціацій та виробничих підприємств, провідні економічні експерти, у тому числі з "Великої четвірки".  далi»

Анонси подій
Засідання Комітету 7 грудня 2016 року далi»

Засідання Комітету 17 листопада 2016 року далi»

Засідання Комітету 2 листопада 2016 року далi»
Слухання Комітету
Парламентські слухання на тему: "Розвиток підприємництва в Україні та підтримка малого і середнього бізнесу" 30 вересня 2015 року далi»
Оголошення
Увага! 13 грудня 2016 року о 14-15 год. відбудеться засідання круглого столу на тему: "Кооперація та ЕSOР в Україні - на шляху до інклюзивної економіки" далi»

Увага! 30 листопада 2016 року о 11-00 год. відбудеться засідання круглого столу на тему: "Мораторій на експорт лісу: результати та перспектива" далi»

Увага! 02 листопада 2016 року о 17:00 год. відбудеться засідання круглого столу на тему: "Розвиток торгово-економічної співпраці між Україною та Африкою". далi»


Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)