13 грудня 2019, 17:15 ( Секретаріат Комітету з питань економічного розвитку )

Відбулося засідання підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном

  13 грудня 2019 року під головуванням Мовчана О.В. відбулося засідання підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном
   У засіданні взяли участь члени Комітету - народні депутати України:  Давиденко В.М., Кицак  Б.В., Рущишин Я.І., інші народні депутати України, Голова Фонду державного майна України Сенниченко  Д.В., Перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Кухта П.А.,  директор ДП «ProZorro.Продажі» Олексій Соболев, фахівці з питань приватизації.
   Павло Кухта, Дмитро Сенниченко та Олексій Соболев представили презентації щодо поточного стану та перспективи приватизації на 2020 рік і наголосили на необхідності вдосконалення законодавства, що регулює приватизацію державного та комунального майна.
  
 Під час засідання було обговорено проблемні питання приватизації окремих підприємств, зокрема  ПрАТ «Індар», ПАТ «Сумихімпром», Одеський НПЗ та повернення у державну власність ПАТ «Укртелеком».
 
   За результатами узагальнення висловлених на засіданні пропозицій було вирішено проводити регулярні зустрічі з метою здійснення дієвого парламентського контролю за процесами приватизації.