Головна > Документи > Архів документів

Анонси, оголошення

Перейти до розділу
01 листопада 14:00
01 листопада 2021 року о 14.00 Комітет планує провести робочу нараду на тему: «Цінова ситуація на ринку цукру в Україні» докладніше
02 листопада 15:30
02 листопада 2021 року о 15-30 Комітет планує провести обговорення законопроекту «Про затвердження Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки» докладніше

Діяльність Комітету

17 грудня 2014, 14:48

Про результати засідання робочої групи з опрацювання проекту Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" (реєстр. № 3090)

20 листопада поточного року в Комітеті з питань промислової та інвестиційної політики під головуванням голови підкомітету з питань технічного регулювання Бідьовки В.А. відбулося засідання робочої групи з опрацювання проекту Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» (реєстр. № 3090), поданого Кабінетом Міністрів України.

Законопроект спрямований на подальше удосконалення метрологічної діяльності і має на меті розмежування регуляторних, наглядових та господарських функцій у сфері метрології, звуження сфери нормативного регулювання метрологічної діяльності, розширення застосовування механізмів акредитації для підтвердження компетенції суб’єктів, що здійснюють метрологічну діяльність, створення державної метрологічної інспекції. В засіданні робочої групи взяли участь представники міністерств і відомств, окремих підприємств.

Під час обговорення більшість присутніх підтримала зазначений законопроект та висловилася про необхідність його внесення на розгляд Верховної Ради України та прийняття за основу в першому читанні.