Головна > Документи > Новини Комітету 8 скликання

Анонси, оголошення

Перейти до розділу
01 листопада 14:00
01 листопада 2021 року о 14.00 Комітет планує провести робочу нараду на тему: «Цінова ситуація на ринку цукру в Україні» докладніше
02 листопада 15:30
02 листопада 2021 року о 15-30 Комітет планує провести обговорення законопроекту «Про затвердження Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки» докладніше

Діяльність Комітету

Надрукувати Збільшити зону перегляду

Новини Комітету 8 скликання

21 листопада 2018, 14:28

Екоподаток: Уряд готує новий удар по промисловості, - Галасюк

 

Ініційоване урядом підняття екологічного податку для промисловості у більш ніж 70 разів нанесе серйозний удар по українській промисловості.  Позитивного ж ефекту для екології чи економіки очікувати не варто. Про це заявив Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.

“Екологічний податок хочуть підняти в 70 разів. Причому без цільового спрямування на зменшення викидів чи інші дієві способи поліпшення екології. Це фіскальний зашморг на шиї української промисловості!» - пояснив нардеп.

Як наголошує В.Галасюк, десятки великих промислових підприємств, таких як  Нікопольський завод феросплавів, звернення якого він виклав у себе на фейсбук-сторінці, і сотні середніх виробників, замість того, щоб інвестувати у модернізацію, робочі місця і екологію, повинні будуть віддати кошти податківцям. «Очевидно, таким є бачення "економічної стратегії" нинішніх урядників. Що з цього приводу думають Міністр економіки Кубів та Прем'єр Гройсман?» - питає голова Комітету.

За словами В.Галасюка, команда його однодумців не голосувала за недолугий податковий законопроект №9260 з "бюджетного пакету", адже ним замість стимулів для інвесторів, виробників та експортерів, в черговий раз передбачається підвищення податків і "витискання останніх соків" з залишків промисловості!